81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Eskișehir Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Günümüzün trend olan süsü olan dövme, son zamanlar da ulkemizin her tarafında ilgi odağı olmaktadır. Bu yüzden her ilimiz de dövme sildirme veya dövme yaptırma Merkezleri yaygınlaşmıştır. Fakat dövme sildirme isleminden sonra sildirmek isteyen çok kişi olduğundan dövme sildirme işlemi güzellik merkezlerinde de gerceklestirilmeye baslanmistir.

Eskișehir ili Türkiye’nin kuzeybatı bölgesinde yer almaktadır. Ancak Eskișehir ilinin bir kısmı da iç Anadolu bölgesinde yer almaktadır. Eskișehir ili Türkiye’nin en kalabalık 25. Şehri dir. Eskișehir ili toplam 14 ilçeye sahiptir.

Eskișehir Dövme Sildirme Fiyatları

ESKİŞEHİR Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Eskișehir ili kalabalık bir şehir olduğundan hemde ilçe sayısının fazla olmasından birden fazla dövme sildirme merkezi bulmak mümkündür. Fakat bu dövme sildirme merkezlerinin hepsinde aynı fiyatı beklemek yanlıștır. Çünkü her dövme sildirme merkezin in uyguladigi yöntem ve o merkezin konfor farklılığından kaynaklı fiyat degisikliligi olmaktadır. Eskișehir ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Eskișehir Dövme Sildirme Merkezleri

Eskișehir ilinin her ilçesin de dövme sildirmek Mümkün olmayabilir. Fakat dövme sildirme merkezleri birden fazla ilçede mevcuttur. Dövme sildirme merkezi dışında ise insanlara kolaylik saglamak amaçlı güzellik merkezleri de dövme sildirmektedir. Ancak her güzellik merkezinden beklemek yanlıștır. Çünkü belirli güzellik merkezleri bu işlemi gerçekleştirmektedir. Eskișehir ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Daisy Güzellik Lazer Epilasyon Merkezi
Adres: Eskibağlar Mah Tüt Sokak Binarsa İş Merkezi No:1 Kat5: D:25, 26170 Tepebaşı/Eskişehir 
Telefon: 0541 487 10 60 

Yonca Güzellik Merkezi
Adres: Hoşnudiye Mah., İsmet İnönü-1 Blv Huzur Apt. No:53 D:6, 26130 Tepebaşı/Eskişehir 
Telefon: (0222) 220 25 01 

Dr Eda Kibar Atasoy, Dermatoloji
Adres: Hoşnudiye, No:19, Acıbadem Sk., 26130 Tepebaşı/Odunpazarı/Eskişehir 
Telefon: (0222) 214 44 44 

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.