Gaziantep Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Dövme yaptırmak ülkemizde her gecen gün biraz daha yaygınlașmaya Bașlamıștır. Hemen hemen her gencimiz  de ufakta olsa dövme görmek mümkündür. Sadece gençler degil aynı zaman da yetişkin kişilerde dövmeye ilgi duymaktadir.

Dövme yaptırmak her şehir de kolay bir sekilde gerçekleştirilmektedir. Bunun dışında ise dövme sildirme sorun vardır. Çünkü çoğu kişiler dövme yaptırdıktan sonra pişman olabilir veya baska sebeplerden dolayi dövme sildirmek istedikleri için dövme sildirme merkezi bulmalari gerekmektedir.

Dövme yaptırmak gibi dövme sildirmek de her şehir de mümkündür.

Gaziantep ili Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer almaktadır. Türkiye’nin en kalabalık 9. Şehri dir. Gaziantep ili toplam olarak 9 ilçeye sahiptir. Ilçe sayısı az olsa da nüfus sayısı oldukça kalabalıktır.

Gaziantep Dövme Sildirme Fiyatları

GAZİANTEP Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2Gaziantep ili büyük bir il olsa da ilçe sayısı az olduğundan cok fazla dövme sildirme merkezi bulunmamaktadir. Ancak bulunan Merkezlerde de verilen fiyatlar her dövme sildirme merkezine gore degisiklik göstermektedir. Bunun sebebi ise o dövme sildirme merkezinde uygulanan yöntem ve benzeridir. Gaziantep ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

[table id=1 /]

Gaziantep Dövme Sildirme Merkezleri

Gaziantep ilinin her ilçesin de dövme sildirme merkezi yoktur. Ancak her ilçesin de güzellik merkezi gibi yerler de dövme silinmektedir. Dövme sildirmek için illa ki dövme sildirme merkezi olması sart degildir. Bu yüzden güzellik merkezlerinde de dövme silinebilir. Gaziantep ilinde ki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Now Güzellik & Solaryum Merkezi
Adres: Fatih, 22018 Nolu Sok 3/B, 27060 Şehitkamil/Gaziantep 
Telefon: (0342) 320 00 99

Ella Güzellik Salonu
Adres: Çukur Mah.Doktor Mecit Barlas Cad.Güllüoğlu Sk. Kat:1 No:7 Adalet işhani, 27800 Şahinbey/Gaziantep
Telefon: 0539 205 71 01

Amerikan Güzellik Salonu
Adres: Alleben Mh. Şair Nabi Sk. Kaya Dai Apt. No:, D:8, 27400 Şahinbey 
Telefon: (0342) 339 23 76

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Dövme Silme Merkezimiz’de yeni nesil pico Q Switched Nd YAG-Ktp lazerler arasında olan, özellikle dövmelerin ve derin pigmente lezyonların ortadan kaldırılması için tasarlanan yeni bir lazer sistemi kullanılmaktadır. Q-switched 1064 nm, 650 nm, 585 nm ve 532 nm olmak üzere dört farklı dalga boyu üretebilen bir Nd:YAG-Ktp lazerdir. Q-switched pico teknolojisinin en büyük özelliği; aşırı kısa bir sürede (birkaç nanosaniye) son derece güçlü atışlar yapabilmesidir. Dört dalga boyu sayesinde, tek bir lazer sistemi ile sayısız renkteki tüm dövmeleri çıkarabilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu