81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Gaziantep Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme yaptırmak ülkemizde her gecen gün biraz daha yaygınlașmaya Bașlamıștır. Hemen hemen her gencimiz  de ufakta olsa dövme görmek mümkündür. Sadece gençler degil aynı zaman da yetişkin kişilerde dövmeye ilgi duymaktadir.

Dövme yaptırmak her şehir de kolay bir sekilde gerçekleştirilmektedir. Bunun dışında ise dövme sildirme sorun vardır. Çünkü çoğu kişiler dövme yaptırdıktan sonra pişman olabilir veya baska sebeplerden dolayi dövme sildirmek istedikleri için dövme sildirme merkezi bulmalari gerekmektedir.

Dövme yaptırmak gibi dövme sildirmek de her şehir de mümkündür.

Gaziantep ili Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer almaktadır. Türkiye’nin en kalabalık 9. Şehri dir. Gaziantep ili toplam olarak 9 ilçeye sahiptir. Ilçe sayısı az olsa da nüfus sayısı oldukça kalabalıktır.

Gaziantep Dövme Sildirme Fiyatları

GAZİANTEP Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Gaziantep ili büyük bir il olsa da ilçe sayısı az olduğundan cok fazla dövme sildirme merkezi bulunmamaktadir. Ancak bulunan Merkezlerde de verilen fiyatlar her dövme sildirme merkezine gore degisiklik göstermektedir. Bunun sebebi ise o dövme sildirme merkezinde uygulanan yöntem ve benzeridir. Gaziantep ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Gaziantep Dövme Sildirme Merkezleri

Gaziantep ilinin her ilçesin de dövme sildirme merkezi yoktur. Ancak her ilçesin de güzellik merkezi gibi yerler de dövme silinmektedir. Dövme sildirmek için illa ki dövme sildirme merkezi olması sart degildir. Bu yüzden güzellik merkezlerinde de dövme silinebilir. Gaziantep ilinde ki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Now Güzellik & Solaryum Merkezi
Adres: Fatih, 22018 Nolu Sok 3/B, 27060 Şehitkamil/Gaziantep 
Telefon: (0342) 320 00 99

Ella Güzellik Salonu
Adres: Çukur Mah.Doktor Mecit Barlas Cad.Güllüoğlu Sk. Kat:1 No:7 Adalet işhani, 27800 Şahinbey/Gaziantep
Telefon: 0539 205 71 01

Amerikan Güzellik Salonu
Adres: Alleben Mh. Şair Nabi Sk. Kaya Dai Apt. No:, D:8, 27400 Şahinbey 
Telefon: (0342) 339 23 76

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

One Comment

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.