Kahramanmaraș Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Dövme, deri üstüne iğne yardımı ile işlenen bir kişisel süstür. Dövme yaptirmak oldukça zorlu bir süreçtir. Çünkü dövme yaptırmak zaman isteyen bir işlem olmaktadır. Sadece dövme yaptırmak degil aynı zaman da dövme sildirme işlemi de zorlu bir süreç gerektiren bir işlemdir. Bu yüzden iki işlemi yapmadan önce iyice düşünülmelidir. Çünkü sonradan pişman olunabiliyor ve bu pişmanlık duygusu özellikle dövme yaptırma işleminden sonra olmaktadır.

Kahramanmaraș ili Türkiye’nin Akdeniz bölgesinde yer almaktadır. Ulkemizin en kalabalık 18. şehridir. Kahramanmaraș eski ve halk arasinda Maraș olarak anılmaktaydı. Kurtuluș Savașı’nda ișgale direniși nedeniyle TBMM tarafından 5 Nisan 1925′ te şehre İstiklal Madalyası verilmiştir. Kahramanmaraș ilinin toplam 11 ilçesi bulunmaktadır.

Kahramanmaraș Dövme Sildirme Fiyatları

KAHRAMANMARAŞ Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2Kahramanmaraș ili geçmiș tarihi bakımından tanınan bir il olmaktadır. Ve bunun dışında Büyükşehirler arasında olan Kahramanmaraș ili fiyat açısından pahalıdır. Ancak dövme sildirme fiyatında ise kişinin dövmesi fiyatı en çok etkileyen faktor olmaktadır. Çünkü kişinin dövmesinin büyüklüğü ve rengi dövme sildirme fiyatını belirlenmektedir. Kahramanmaraș ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

[table id=1 /]

Kahramanmaraș Dövme Sildirme Merkezleri

Kahramanmaraș ili büyük bir il olmasına ragmen ilçe sayısı azdır. Ancak ilçe sayısı az olsa da her ilcesinde dövme sildirme merkezleri bulunmamaktadır. Dövme sildirme merkezleri ise belirli ilçeler de bulunmakta bulunmayan ilçelerde ise güzellik merkezleri hizmet vermektedir. Kahramanmaraș ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

BB Estetik Güzellik Merkezi
Adres: Akif İnan, zümrüt sitesi, İsmet Karaokur Blv. D:b blok no 20, 46100 Onikişubat/Kahramanmaraş 
Telefon: 0543 225 49 99

Uzm.Dr.Selda Uzun Dermatoloji Kliniği
Adres: Ecem Apartmanı, Şehit Abdullah Çavuş Mahallesi, Mustafa Or Cd. D:No:18, 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş 
Telefon: 0553 724 00 17

Park Sante Sağlıklı Yaşam Kliniği
Adres: Şehit Abdullah Çavuş, Başkonuş Cd, 46050 K.Maraş Merkez/Kahramanmaraş 
Telefon: (0344) 215 11 45 

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu