81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Mardin Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme, sanatın vücutla buluşmuş halidir. Dövme gençlerimiz vazgeçilmez süslerinden biridir. Dövme yaptırmak onlar için çok değerli olsa da sonrasında onlar için pişmanlık olabilir. Bu yüzden bu pişmanlığı yaşadıkları için dövmelerini sildirmek isteyebilirler. Dövme sildirme istemelerinde de birazcık endişe dolu olsalar da bu endişelerinin sebebini anlamak zor değildir. çünkü endişelerinin çoğu dövmenin izinin kalması ve acıması dır. Dövme sildirme işleminde korktukları dövme izinin kalması dövmeyi silme yöntemine bağlı olması dışında acı hissiyatı da aynı zamanda dövmenin yöntemine bağlıdır.

Mardin ili Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer almaktadır. Türkiye’nin en kalabalık 26. şehridir. Mardin ilinin sahip olduğu ilçe sayısı 10 dur. Mardin ili Suriye ile sınır komsusudur.

Mardin Dövme Sildirme Fiyatları

MARDİN Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Mardin ilimizin büyük bir il olması her ilde olduğu gibi dövme sildirme fiyatını etkilememektedir. Çünkü dövme sildirme fiyatı kişinin dövmesine gore belirlenir. Çünkü fiyat dövmenin boyutuna ve rengine göre degisiklik gösterir. Bu yüzden kişi dövme sildirme merkezine gitmeden kesin bir fiyat belirlenmez. Mardin ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Mardin Dövme Sildirme Merkezleri

Mardin ili büyük bir il olmasina ragmen az ilçeye sahiptir. Bu yüzden sadece bir kac ilcesinde dövme sildirme merkezi bulunmaktadır. Dövme sildirme merkezi bulunmayan yerler de ise belirlenen güzellik merkezleri dövme sildirme işlemini gerçekleştirmektedir. Mardin ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Sies Güzellik Merkezi
Adres: 13 Mart, Ortadoğu cad, Zirve İşhanı NO:10/8, 47420 Artuklı/Mardin 
Telefon: 0533 033 02 02

Homan Epilasyon ve Güzellik Merkezi
Adres: Vali Ozan Blv. 13 Mart Mah., Sürücü 4 Apartmanı, A Blok, Kat:2, No:5, 47200 Artuklu/Mardin 
Telefon: 0533 573 20 10

New Line Estetic Güzellik Salonu
Adres: Bahçelievler, Cumhuriyet Blv., 47545 Midyat/Mardin 
Telefon: 0545 540 02 43

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.