81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Karabük Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme, günümüzde çok tercih edilen bir kişisel süstür. Sadece bunla kalmamakta çok fazla talepte almaktadır. Dövme gençlerimizin vazgeçilmezi olmaya başlamıştır. Dövme yaptırmak çok yaygın olmuş, ancak insanlar hevesle yaptırsa da bir süreden sonra yaptırdıkları dövmeden sıkılmaya başlıyorlar. Veya özel bir anlam taşıyan dövme yaptıran kişiler ise bir süre sonra anlamı kalmadığı için de sildirmek istiyorlar. Bu nedenler gibi bir çok sebebi olan kişiler dövme sildirmeye başvurmaya karar verirler. Bunun için dövme sildirme yöntemlerinden en iyi yöntemi ve iz kalmamasını sağlayacak yöntemleri tercih etmektedirler.

Karabük ili Türkiye’nin kuzeyin de Karadeniz bölgesinde yer almaktadır. Karabük, 1937 yılına kadar, Safranbolu’ya bağlı Öğlebeli Köyü’nün 13 hanelik bir mahallesiydi 1935 yılında açılan Ankara-Zonguldak demiryolunun üzerinde yer alıyordu.

Karabük, Safranbolu ilçesi tarihsel evleri sebebiyle ismini daha çok duyurmuştur. Bunun yanında Türkiye’nin ilk demir çelik fabrikasının bulunduğu Karabük merkezinde, bu fabrika sayesinde geniş bir iş sahası oluşturularak Karabük’ün gelişimi sağlanmıştır.

Karabük Dövme Sildirme Fiyatları

KARABÜK Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2 - Karabük Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri - firmalar

Karabük ili sonradan il oldugundan pahalı bir il değildir. Fakat her konuda aynı şeyi demek doğru değildir. Çünkü dövme sildirme fiyatları gibi bazı fiyatları ile göre belirlenmez. Dövme sildirme fiyatları dövme sildirme merkezlerinde belirlenmekte aynı zamanda kişinin dövmesine göre de degerlendirilmektedir. Karabük ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Karabük Dövme Sildirme Merkezleri

Karabük ili az ilçeye sahip bir olduğu için dövme sildirme yerleri de az sayıda bulunmaktadır. Sadece il merkezinde dövme sildirme merkezi bulunmaktadır onun dışındaki ilçelerde ise güzellik merkezleri bulunmaktadır. Karabük ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Elendora Estetik ve Güzellik
Adres: Bayır Mahalle, Çebioğlu Twin Towers, Menderes Cd. D:Kat:6 No.605, Karabük 
Telefon: 0551 101 00 00

LivaVip Güzellik Merkezi
Adres: Bayır, Kemal Güneş Cd. No:102 kat:1, Merkez/Karabük 
Telefon: (0370) 412 63 33

Mediens Poliklinik
Adres: Yenişehir, Bakü Cd. 19 A, Karabük
Telefon: (0370) 424 16 15 

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.