81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Kayseri Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme, günümüzde gençlerimizin gözde süsü olmuştur. Bu yüzden hemen hemen tüm gençler de dövme görmek mümkündür. Ancak bunun yanı sıra da dövme sildirmek isteyenler de bir hayli fazladır. Dövme sildirmek isteyenlerin çoğu nedeni olan sıkılmışlık hissidir. Bu yüzden direk dövmelerini sildirmek isterler. Her ilde bulunan dövme Merkezleri gibi dövme sildirme merkezleri de bulunmaktadır. Sadece dövme sildirme merkezleri degil aynı zamanda güzellik merkezleri de bu işlemi gerçekleştirmektedir.

Kayseri ili Türkiye’nin iç Anadolu bölgesinde yer almaktadır. Ankara ve Konya ilinden sonra İç Anadolu’nun üçüncü büyük kenti ve sanayi merkezi dir. Kayseri ili toplam olarak 16 ilçeye sahiptir. Türkiye’nin en kalabalık 15. şehri dir. Kayseri ili pastırması ve mantısı ile meşhurdur.

Kayseri Dövme Sildirme Fiyatları

KAYSERİ Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Kayseri ilindeki dövme sildirme fiyatları da diğer illerde olduğu gibi dövme sildirme merkezlerinde belirlenmektedir. Dövme sildirme merkezleri genellikle uyguladıkları yönteme ve kişinin dövmesine bağlı olarak fiyat vermektedirler. Ama oncesinden de tahmini fiyatlar bulunmaktadır. Kayseri ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Kayseri Dövme Sildirme Merkezleri

Kayseri ilinin 20 ilçesinde de dövme sildirme merkezi yoktur. Fakat her ilcesinde dövme sildirmek mümkündür. Bazı ilçelerinde bulunan dövme sildirme merkezleri dışında güzellik merkezleri dövme sildirme işlemini gerçekleştirmektedir. Kayseri ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Özel Dermiss Polikliniği
Adres: Alpaslan Mahallesi Bahar Cad./belde Sok, Florya Apt 9/A, 38030 Melikgazi 
Telefon: (0352) 236 19 00

Simetri Estetik ve Sağlık
Adres: Şht. Üst. Mustafa Şimşek Blv. No: 105 Alparslan Mah. Başyazıcıoğlu Apartmanı, D:A Blok, 38100 Melikgazi/Kayseri 
Telefon: (0352) 235 44 66 

Elegan Estetik Klinik | Op. Dr. Mehmet Gökhan Şahin
Adres: Alpaslan, Bahar Cd. 31/B, 38030 Melikgazi/Kayseri 
Telefon: 444 5 503

Şüzem Güzellik Merkezi
Adres: Gülük, İnönü Blv. No:22, 38050 Melikgazi/Kayseri 
Telefon: (0352) 320 19 19 

Şiva Guzellik Merkezi
Adres: Alpaslan, Bahar Cd. Yakamoz Apt D:No:21/A, 38030 Melikgazi/Kayseri 
Telefon: 0850 304 3860 

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.