81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Kastamonu Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Günümüzde çok kullanılan dıș görünüme güzellik ve renk katmak için kullanılan dövme, ülkemizde her gecen yıl daha da trend olmaktadır. Bu yüzden her insan da ufakta olsa dövme görmek mümkündür. Ama dövme yaptırmak sadece bu amaçla değil bazı kişiler tarafından özel anlam tașıması için yapılmaktadır. Fakat her ne sebeple yapılmış olsa da sonu hep pişmanlık olmaktadır. Bu yüzden her insan dövme sildirmeye karar verirler. Dövme sildirmekte bu sebeple daha da yaygınlaşmış olmaktadır.

Kastamonu ili Türkiye’nin Karadeniz bölgesinde yer almaktadır. Kastamonu ilinin toplam 20 ilçesi bulunmaktadır. Ilçe sayısının fazla olmasi Büyükşehirler arasinda bulunduğu sanilabilir. Fakat ilçe sayısı fazla olsa da Kastamonu ili büyük bir şehir degildir.

Kastamonu Dövme Sildirme Fiyatları

KASTAMONU Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Kastamonu ili fiyatları her ilimiz de oldugu gibi farklılık göstermektedir. Dövme sildirme fiyatı da dövme sildirme merkezine göre degisiklik gösterdiğinden net birsey demek mümkün degildir. Kastamonu ilinin dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Kastamonu Dövme Sildirme Merkezleri

Kastamonu ili fazla ilçeye sahip olduğundan ufak şehirlere gore daha fazla dövme sildirme merkezi bulundurmaktadir. Ancak dövme sildirme merkezleri de her ilçede degil belli ilçeler de yer almaktadır. Diğer illerde de güzellik merkezleri işlemi gerçekleştirmektedir. Kastamonu ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

BALIZZA GÜZELLİK
Adres: Cebrail Mah. Plevne Cad. 34/3 Kastamonu /Merkez
Telefon: 0532 052 08 22

ELİT GÜZELLİK SALONU
Adres: İsmailbey, Cevizlipark İş Merkezi, Kanarya Sokak No: 2 Kastamonu 
Telefon: 0552 539 96 88 

Senorita Kastamonu
Adres: Cebrail, Kat: 3, Plevne Cd. No:48, 37200 Kastamonu
Telefon: (0366) 220 04 34

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.