81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Kırklareli Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme, deri altına iğne veya sivri uçlu nesnelerle işlenen desen veya işarete verilen addır. Çağımızın gençleri çok severek yaptırmaktadır. Ancak severek yaptırsalar da bu sevgileri bir süreden sonra pişmanlık duygusu yaratabilir. Bu yüzden dövmelerini sildirmeye karar verirler. Dövme sildirme işlemi ise genellikle dövme sildirme merkezlerin de veya belirli güzellik merkezlerin de gerçekleştirilmektedir.

Kırklareli ili Türkiye’nin Marmara Bölgesinin Trakya yakasinda yer almaktadır. Kırklareli ili tarih boyunca konumu itibariyla birçok antik yerlesim merkezine sahip bir ildir. Kırklareli ili toplam olarak 8 ilceye sahiptir. Nüfus sayısının az olması ve ilçe sayısı bakımıdan küçük bir şehirdir.

Kırklareli Dövme Sildirme Fiyatları

KIRKLARELİ Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Kırklareli ilinin fiyatları ilin tarih bakımından daha pahalı bir olmasına sebep olmaktadır. Çünkü kırklareli ili zengin bir ildir. Küçük bir il olsa da eski tarihi ili zenginlestirmistir. Dövme sildirme fiyatları her ile gore hesaplanmaktadir. Kırklareli ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Kırklareli Dövme Sildirme Merkezleri

Kırklareli ilinde merkezinde bulunan dövme sildirme merkezi ile en fazla 2 dövme sildirme merkezine sahiptir. Diğer ilçelerde ise güzellik merkezleri hizmet vermekte olduğundan boylelikle insanlara kolaylik sağlanmıș olmaktadır. Kırklareli ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Ekol Güzellik Merkezi
Adres: Karakaş Mahallesi Fevzi Çakmak Bulvarı. No:26/11 Postane Cad. Barış Eczanesi Üstü Merkez, 39000 Kırklareli Merkez 
Telefon: (0288) 236 10 10

Estelive Güzellik Salonu
Adres: Karakaş mahallesi fevzi çakmak bulvarı marmara çarşı no 34 Kırklareli Merkez
Telefon: 0555 055 61 39

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.