81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Mersin Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme günümüzde dıș görünüme güzellik katmak için yapilan bir süs olmaktadır. Dövme yaptırmak çoğunlukla gençler tarafından tercih edilen bir süs olsada yetişkin kişilerde de görülmektedir. Dövme yaptırmak çoğu kisiye çok basit gibi görünse de oldukça acılı bir işlem olmaktadır.

Dövme yaptırmanın bir çok sebebi olsada dövme sildirmenin genellikle tek sebebi olan ve çoğu insanın bu sebeple sildirdiği sıkılmışlık hissi dir.

Mersin ili Türkiye’nin Akdeniz bölgesinde yer almaktadır. Türkiye’nin en kalabalık 10. şehridir. Antalya ve Adana ilin arasinda yer alan bir ildir. Mersin ili toplam olarak 13 ilçeye sahiptir.

Mersin Dövme Sildirme Fiyatları

MERSİN Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Mersin ili büyük bir şehir olduğundan fiyatları küçük illere göre daha pahalı olabilir. Ancak dövme sildirme fiyatı dövme sildirme merkezlerine bağlı olmaktadır. Bu yüzden her dövme sildirme merkezinde farklı fiyatlar istenmektedir. Mersin ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Mersin Dövme Sildirme Merkezleri

Mersin ili fazla sayıda ilçe sayısına sahip olduğu icin her ilçede dövme sildirme merkezi olduğu sanılmaktadır. Ancak her ilçesin de dövme sildirme merkezi bulunmamaktadır. Fakat dövme sildirme merkezi bulunmasa da çoğu ilçede güzellik merkezleri bulunmaktadır. Güzellik merkezlerinde de dövme sildirme merkezlerin de uygulanan yöntemlerin aynısı uygulanmaktadır. Mersin ilinde ki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Ossem Lazer Epilasyon Dövme Silme
Adres: Atatürk Mahallesi, Alone 14 apt altı 26, 31035. Sk. b, 33340 Mezitli/Mersin 
Telefon: (0324) 422 55 35

Vizyon Medikal Estetik
Turgut Reis Mah.İstiklal Cad.No:163 (Çetinkaya AVM Karşısı) Akdeniz/MERSİN
+90 324 238 83 83

Özel Beydağı Polikliniği
Güvenevler mah 1937 sok Beydağı Ap No 27 33140 YENİŞEHİR/MERSİN
Tel:0 324 238 80 90

Mersin Estetik 
Güvenevler Mah. 1914 Sk. Boss Point İş Merkezi B Blok Kat:2 No:5 Yenişehir / MERSİN
+90 (324) 3286808

 

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.