81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Kocaeli Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Günümüzün trend süsü olan dövme, gün geçtikçe daha çok yaygınlaşmaktadır. Dövme insanların artık bir parçası olmaktadır. Dövme yaptırmak çok yaygın olmaya başlamıştır. Ancak dövme yaptırmak bir süreden sonra pişmanlık duygusu yaratabilir. Bu pişmanlık duygusu bazen dövmeden sıkılmış olmak, dövmeyi görmek istememek gibi nedenler olabilir. Bu yüzden bu kişiler dövmeyi sildirmek isterler.

Kocaeli ili Türkiye’nin Marmara Bölgesin de yer almaktadır. Türkiye’nin en kalabalık 10. Şehri ve ülkenin en büyük sanayi ve ticaret kentlerinden biridir. Kocaeli ili  İstanbul, Ankara ve İzmir’den sonra en gelişmiş şehirdir. Kocaeli ili toplam olarak 8 ilçeye sahiptir.

Kocaeli Dövme Sildirme Fiyatları

KOCAELİ Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Kocaeli ili gelişmiş bir il ve büyük bir şehir olduğundan daha pahalı fiyatlarla karşılașılabilir. Ancak dövme sildirme fiyatları her ilde olduğu gibi dövme sildirme merkezlerinde yada dövmemizi sildirdiğimiz yerler de belirlenmektedir. Fakat her ile özel bazı tahmini fiyat listesi vardır. Kocaeli ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Kocaeli Dövme Sildirme Merkezleri

Kocaeli ili az ilçeye sahiptir. Fakat büyük bir şehir olduğundan ilçelerinin cogunda dövme sildirme merkezi bulmak kolaydir. Dövme sildirme merkezi dışında ise güzellik merkezlerin de işlem yapılmaktadır. Bu yüzden insanlar zorlu çekmeden kolay bir sekilde dövmelerini sildirebilmektedir. Kocaeli ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Op. Dr. Yasin Ünal Estetik Plastik Cerrahi 
Adres: Yahyakaptan Mah. Şehit Ali İhsan Çakmak Sok. No:46 Kat:3 Ofis:35, 41000 İzmit/Kocaeli 
Telefon: 0543 562 40 43

Uzman Dr. Selin Tecimer
Adres: Şht. Rafet Karacan Blv. Ahmet Ergüneş Sk. No:21 Daire:13-14 Altun İş Merkezi Kat.3 D: 13-14 REAL AVM otoparkı, 41040 İzmit 
Telefon: (0262) 323 01 41

ASESTETİK
Adres: Ömerağa, AS Plaza, İnönü Cd. No 178, 41300 İzmit/Kocaeli 
Telefon: (0262) 331 99 99

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.