81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Konya Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme, ülkemiz de her geçen gün yaygınlaşan ve günümüzün moda süsü olmaktadır. Dövme yaptırmak bazı insanlar için basit bir işlem haline gelmiş fakat bazı kişiler içinde çok korkulu işlem olarak bilinir. Dövme yaptırmak isteyenlerin çoğu dış görünüme güzellik katmak için yaptirsa da farklı amaçlar içinde yapılan dövmeler de vardır. Ancak yaptırma nedeni ne olursa olsun tüm nedenlerin sonunda pişmanlık veya sıkılmış olma duygusu vardır. Bu yüzden dövme sildirme kararı alırlar, dövme sildirme işlemi de dövme yaptırma islemi gibi zor bir işlemdir.

Konya ili Türkiye’nin İç Anadolu bölgesinde yer almaktadır. Türkiye’nin yüzölçümü bakımından en büyük ilidir. Konya ili Türkiye’nin en kalabalık 7. Şehridir. Toplam olarak 31 ilçeye sahiptir.

Konya Dövme Sildirme Fiyatları

KONYA Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Konya ilinin fazla ilcesi olduğu için çoğu ilcesinde dövme sildirme vardır. Ve bu dövme  sildirme merkezlerin de fiyatlar aynı  olmamaktadır. Sadece dövme sildirme merkezi değil aynı zaman da güzellik merkezleri de bu işlemi gerçekleştirdiği için ordaki fiyatlar da dövme sildirme merkezlerinden daha pahalı fiyatlar isteyebilir. Konya ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Konya Dövme Sildirme Merkezleri

Konya ilinde bulunan ilçeler de dövme sildirme merkezleri bulunur fakat her ilçesinde bulunmamaktadır. Dövme sildirme merkezi bulunmayan ilçeler de ise güzellik merkezleri hizmet vermektedir. Konya ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Konya Dövme Silme ve Saç Ekim Merkezi
Adres: Armağan, Manolya Sk. No:3, 42060 Meram/Konya 
Telefon: 0543 472 18 19

Gözdeluxe Estetik & Güzellik Merkezi
Adres: Yazır mah. Sultan cad. İkonia iş merkezi 27/U, 42130 Selçuklu/Konya 
Telefon: (0332) 503 09 02

Emilia Güzellik & Estetik Merkezi
Adres: Şeker, Avrukon Plaza, Kerbela Sk. No:2 D:204, 42080 Selçuklu/Konya 
Telefon: (0332) 322 22 12

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.