Konya Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Dövme, ülkemiz de her geçen gün yaygınlaşan ve günümüzün moda süsü olmaktadır. Dövme yaptırmak bazı insanlar için basit bir işlem haline gelmiş fakat bazı kişiler içinde çok korkulu işlem olarak bilinir. Dövme yaptırmak isteyenlerin çoğu dış görünüme güzellik katmak için yaptirsa da farklı amaçlar içinde yapılan dövmeler de vardır. Ancak yaptırma nedeni ne olursa olsun tüm nedenlerin sonunda pişmanlık veya sıkılmış olma duygusu vardır. Bu yüzden dövme sildirme kararı alırlar, dövme sildirme işlemi de dövme yaptırma islemi gibi zor bir işlemdir.

Konya ili Türkiye’nin İç Anadolu bölgesinde yer almaktadır. Türkiye’nin yüzölçümü bakımından en büyük ilidir. Konya ili Türkiye’nin en kalabalık 7. Şehridir. Toplam olarak 31 ilçeye sahiptir.

Konya Dövme Sildirme Fiyatları

KONYA Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2Konya ilinin fazla ilcesi olduğu için çoğu ilcesinde dövme sildirme vardır. Ve bu dövme  sildirme merkezlerin de fiyatlar aynı  olmamaktadır. Sadece dövme sildirme merkezi değil aynı zaman da güzellik merkezleri de bu işlemi gerçekleştirdiği için ordaki fiyatlar da dövme sildirme merkezlerinden daha pahalı fiyatlar isteyebilir. Konya ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

[table id=1 /]

Konya Dövme Sildirme Merkezleri

Konya ilinde bulunan ilçeler de dövme sildirme merkezleri bulunur fakat her ilçesinde bulunmamaktadır. Dövme sildirme merkezi bulunmayan ilçeler de ise güzellik merkezleri hizmet vermektedir. Konya ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Konya Dövme Silme ve Saç Ekim Merkezi
Adres: Armağan, Manolya Sk. No:3, 42060 Meram/Konya 
Telefon: 0543 472 18 19

Gözdeluxe Estetik & Güzellik Merkezi
Adres: Yazır mah. Sultan cad. İkonia iş merkezi 27/U, 42130 Selçuklu/Konya 
Telefon: (0332) 503 09 02

Emilia Güzellik & Estetik Merkezi
Adres: Şeker, Avrukon Plaza, Kerbela Sk. No:2 D:204, 42080 Selçuklu/Konya 
Telefon: (0332) 322 22 12

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu