Osmaniye Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Dövme son zamaanlarin trend süsü olarak bilinmektedir. Dövme yaptırmak çoğu kişi için basit gözükse de aslında o kadar kolay olmayan bir islemdir. Dövme yaptırmak ülkemizde gittikçe yaygınlaşmıştır. Fakat dövme yaptırmak isteklerini çoğu dış görünüm de estetik bir görünüm kazanmak amaçlı yapılmaktadır.

Bu yüzden ise bir süre sonra sıkılıp dövme sildirmek isteyen çok kişi olmaktadır. Dövme sildirmek de ikinci acıyı bir daha çekmektir. Bu yüzden dövme yaptırmadan önce iyice düşünülmelidir.

Osmaniye Türkiye’nin Akdeniz bölgesinin Doğu kesiminde yer alan bir ildir. 7 ilçeye sahiptir. Osmaniye ilinin eski adı ‘Cebelibereket’ olarak bilinmektedir. 1933’e kadar il olan ancak o tarihten sonra Adana ilinde bağlanmıș bir ilçe olmaktadır. Ancak 24 Ekim 1996 tarihinde alınan yasal kararlarla il olmuştur.

Osmaniye Dövme Sildirme Fiyatları

OSMANİYE Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2Osmaniye ilinin önceden ilce olması ancak sonrasında tekrardan il olmasından dolayı gelişmiş bir ol olmaktadır. Diger küçük illerde olduğu gibi bu ilimizde de fiyatlar uygun olmaktadır. Ancak dövme sildirme fiyatları dövme sildirme merkezine gore degisiklik gosterebilmektedir. Osmaniye ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir ;

[table id=1 /]

Osmaniye Dövme Sildirme Merkezleri

Osmaniye ili az nüfuslu ve ilçe sayısı az olan bir ildir. Bu yüzden Osmaniye ilininde de diğer küçük illerde olduğu gibi sadece il merkezinde dövme sildirme merkezi bulunmakta diğer bir kac ilçede ise güzellik merkezleri işlemi gerçekleştirmektedir. Osmaniye ilinde ki dövme sildirme merkezleri şunlardır ;

Deva Güzellik Ve Lazer Merkezi
Adres: İstiklal, 80020 Osmaniye 
Telefon: 0505 642 25 31 

Aksel Güzellik Merkezi
Adres: Raufbey Mah Atatürk Cad. Sefa Evler b/5 blok Münevver Hanım Apt 438/01, 80010 Merkez/Osmaniye 
Telefon: (0328) 777 00 60 

Şule Güzellik ve Estetik Merkezi
Adres:Alibeyli Mahallesi Akyar Caddesi Ahmet Demir Sokak Salon Doğa Yanı Osmaniye
Telefon: 0 (541) 641 11 80

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu