81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Osmaniye Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme son zamaanlarin trend süsü olarak bilinmektedir. Dövme yaptırmak çoğu kişi için basit gözükse de aslında o kadar kolay olmayan bir islemdir. Dövme yaptırmak ülkemizde gittikçe yaygınlaşmıştır. Fakat dövme yaptırmak isteklerini çoğu dış görünüm de estetik bir görünüm kazanmak amaçlı yapılmaktadır.

Bu yüzden ise bir süre sonra sıkılıp dövme sildirmek isteyen çok kişi olmaktadır. Dövme sildirmek de ikinci acıyı bir daha çekmektir. Bu yüzden dövme yaptırmadan önce iyice düşünülmelidir.

Osmaniye Türkiye’nin Akdeniz bölgesinin Doğu kesiminde yer alan bir ildir. 7 ilçeye sahiptir. Osmaniye ilinin eski adı ‘Cebelibereket’ olarak bilinmektedir. 1933’e kadar il olan ancak o tarihten sonra Adana ilinde bağlanmıș bir ilçe olmaktadır. Ancak 24 Ekim 1996 tarihinde alınan yasal kararlarla il olmuştur.

Osmaniye Dövme Sildirme Fiyatları

OSMANİYE Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Osmaniye ilinin önceden ilce olması ancak sonrasında tekrardan il olmasından dolayı gelişmiş bir ol olmaktadır. Diger küçük illerde olduğu gibi bu ilimizde de fiyatlar uygun olmaktadır. Ancak dövme sildirme fiyatları dövme sildirme merkezine gore degisiklik gosterebilmektedir. Osmaniye ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir ;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Osmaniye Dövme Sildirme Merkezleri

Osmaniye ili az nüfuslu ve ilçe sayısı az olan bir ildir. Bu yüzden Osmaniye ilininde de diğer küçük illerde olduğu gibi sadece il merkezinde dövme sildirme merkezi bulunmakta diğer bir kac ilçede ise güzellik merkezleri işlemi gerçekleştirmektedir. Osmaniye ilinde ki dövme sildirme merkezleri şunlardır ;

Deva Güzellik Ve Lazer Merkezi
Adres: İstiklal, 80020 Osmaniye 
Telefon: 0505 642 25 31 

Aksel Güzellik Merkezi
Adres: Raufbey Mah Atatürk Cad. Sefa Evler b/5 blok Münevver Hanım Apt 438/01, 80010 Merkez/Osmaniye 
Telefon: (0328) 777 00 60 

Şule Güzellik ve Estetik Merkezi
Adres:Alibeyli Mahallesi Akyar Caddesi Ahmet Demir Sokak Salon Doğa Yanı Osmaniye
Telefon: 0 (541) 641 11 80

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.