81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Rize Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme yaptırmanın günümüzdeki yeri gençlerimiz için apayrı bir yerdedir. Neredeyse tüm gençlerde bulunmaktadır. Dövme yaptıranlar kadar dövme sildirenler de epeyce fazladır. Dövme sildirmek oldukça uzun sürelidir. Bu yüzden Dövme sildirme sürecinde oldukça dikkatli davranılmalıdır. Çünkü bir seans aksatılsa bile dövme izinin kalma ihtimali olabilir.

Rize ili Türkiye’nin Karadeniz Bölgesinin Doğu Karadeniz bölümünde yer almaktadır. Rize ili Osmanlı döneminde Lazistan Sancağı’nda yer almıştır. Rize ilinin 12 ilçesi bulunmaktadır. Rize ili çay ile tanınmaktadır.

Rize Dövme Sildirme Fiyatları

RİZE Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Rize ilinin nüfusu azdır. Fakat Rize iline ister gezi amaçlı ister tatil amaçla olsun çok ziyaret olmaktadır. Bu yüzden fiyat açısından pahalı bir olmaktadır. Ancak dövme sildirme fiyatlarının da Rize ilinde daha pahalı olduğunu söylemek dogru olmaz. Çünkü dövme sildirme fiyatları gittiğimiz dövme sildirme yerlerinde keşinleştirilir ama her ilin tahmini bir fiyat listesi vardır. Rize ilinin dövme sildirme fiyatları ise şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Rize Dövme Sildirme Merkezleri

Rize ilimiz çok fazla ilçeye sahip değildir. Fakat küçük illerin sahip olduğu ilçe sayısından fazla ilçeye sahip olduğundan birden fazla dövme sildirme merkezi bulunabilmektedir. Ancak diğer ilçelerde yasayan kişilerin kendi ilçelerinde de bir dövme sildirme yerinin olmasını istediği için diğer ilcelerde de güzellik merkezleri hizmet vermektedir. Rize ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Bella Mia Klinik & Güzellik Merkezi
Adres: Piri Çelebi Mh. Cumhuriyet Cd. Belediye Arkası Başoğlu Han Kat: 4, 53000 
Telefon: (0464) 214 91 77 

Figen Koç İslamoğlu Güzellik Merkezi
Adres: Beyaztaş, Eski Rize Hopa Yolu 12a, 53300 Pazar/Rize 
Telefon: (0464) 612 37 02

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.