81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Ordu Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme, eski çağlardan beri insanoğlunun bazen mistik amaçlarla bazen kültürel bazen de estetik amaçlı yaptırdığı bir uygulamadır. Günümüzde ise pek çok insan farklı sebeplerle dövme yaptırmaktadır. İyi uygulamalar yapıldığında ve kişi kendinden emin bir şekilde dövme yaptırdığında ortaya oldukça estetik sonuçlar çıkmaktadır.

Fakat kötü uygulamalar nedeni ile ve  kişi artık vücudundaki desen, yazı veya işareti görmek istemediği için dövme vücutta artık istenmeyebilir. Bu yüzden sildirmek isterler. Sildirmek için bir çok yöntem vardır. Ancak bunlardan en güvenilir ve en sağlıklı olanı sağlık kurumlarında gerçekleştirilen dövme silme işlemleridir.

Ordu ili Türkiye’nin Karadeniz bölgesinde yer almaktadır. Türkiye’nin en kalabalık 30. şehridir. Ordu ili 19 ilçeye sahiptir. Ordu ili Orta ve Doğu Karadenizde de yer almaktadır.

Ordu Dövme Sildirme Fiyatları

ORDU Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Ordu ili büyük şehirler arasında yer aldığı için pahalı bir ildir. Pahalı bir il olsada dövme sildirme fiyatında herhangi bir etki yaratmamaktadır. Dövme sildirme fiyatıni gidilen dövme sildirme merkezinde kişinin dovmesine gore bi fiyat kesinlestirilir. Ordu ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;  

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Ordu Dövme Sildirme Merkezleri

Ordu ilinin fazla ilçesi bulunduğu için birden fazla dövme sildirme merkezi vardır. Ancak dövme sildirme merkezi bulunmayan ilçelerde yasayan kisilere kolaylik saglanması için güzellik merkezleri işlemi gerçekleştirmektedir. Ordu ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Este Life
Adres: Yıldız Sk. No:20, 52100 Ordu, Turkey, 52100 Altınordu/Ordu 
Telefon: (0452) 212 01 63

Three Women Güzellik Merkezi
Adres: Şarkiye Mahallesi Fatma Hatun Sokak NOVADA AVM STARBUCKS Cafe karşısı No:3\2, 52200 Altınordu/Ordu 
Telefon: 0554 192 30 10

Zorlu Güzellik Merkezi
Adres: Bahçelievler, Atatürk Blv. 163/A, 52200 Ordu Merkez/Ordu 
Telefon: (0452) 666 10 20

Özel Ordu Sevgi Hastanesi
Adres: Karşıyaka, 906. Sk. No:5, 52200 Altınordu/Ordu 
Telefon: (0452) 233 03 03

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.