Ordu Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Dövme, eski çağlardan beri insanoğlunun bazen mistik amaçlarla bazen kültürel bazen de estetik amaçlı yaptırdığı bir uygulamadır. Günümüzde ise pek çok insan farklı sebeplerle dövme yaptırmaktadır. İyi uygulamalar yapıldığında ve kişi kendinden emin bir şekilde dövme yaptırdığında ortaya oldukça estetik sonuçlar çıkmaktadır.

Fakat kötü uygulamalar nedeni ile ve  kişi artık vücudundaki desen, yazı veya işareti görmek istemediği için dövme vücutta artık istenmeyebilir. Bu yüzden sildirmek isterler. Sildirmek için bir çok yöntem vardır. Ancak bunlardan en güvenilir ve en sağlıklı olanı sağlık kurumlarında gerçekleştirilen dövme silme işlemleridir.

Ordu ili Türkiye’nin Karadeniz bölgesinde yer almaktadır. Türkiye’nin en kalabalık 30. şehridir. Ordu ili 19 ilçeye sahiptir. Ordu ili Orta ve Doğu Karadenizde de yer almaktadır.

Ordu Dövme Sildirme Fiyatları

ORDU Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2Ordu ili büyük şehirler arasında yer aldığı için pahalı bir ildir. Pahalı bir il olsada dövme sildirme fiyatında herhangi bir etki yaratmamaktadır. Dövme sildirme fiyatıni gidilen dövme sildirme merkezinde kişinin dovmesine gore bi fiyat kesinlestirilir. Ordu ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;  [table id=1 /]

Ordu Dövme Sildirme Merkezleri

Ordu ilinin fazla ilçesi bulunduğu için birden fazla dövme sildirme merkezi vardır. Ancak dövme sildirme merkezi bulunmayan ilçelerde yasayan kisilere kolaylik saglanması için güzellik merkezleri işlemi gerçekleştirmektedir. Ordu ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Este Life
Adres: Yıldız Sk. No:20, 52100 Ordu, Turkey, 52100 Altınordu/Ordu 
Telefon: (0452) 212 01 63

Three Women Güzellik Merkezi
Adres: Şarkiye Mahallesi Fatma Hatun Sokak NOVADA AVM STARBUCKS Cafe karşısı No:3\2, 52200 Altınordu/Ordu 
Telefon: 0554 192 30 10

Zorlu Güzellik Merkezi
Adres: Bahçelievler, Atatürk Blv. 163/A, 52200 Ordu Merkez/Ordu 
Telefon: (0452) 666 10 20

Özel Ordu Sevgi Hastanesi
Adres: Karşıyaka, 906. Sk. No:5, 52200 Altınordu/Ordu 
Telefon: (0452) 233 03 03

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu