81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Samsun Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Son zamanların trendi olan dövme, gençlerin vazgeçilmesi olmayı başarmıştır. Neredeyse tüm gençlerde görmek mümkündür. Çok sevilerek yapılan bu dövme bir süre sonra insanlara sıkıcı gelebilir. Bu yüzden bu kişiler dövmelerini sildirmek isterler. Dövme sildirme işlemi ise çok uzun süren ve titizlik gerektiren bir islemdir.

Samsun ili Türkiye’nin Karadeniz bölgesinin orta Karadeniz bölümünde yer almaktadır. Türkiye’nin en kalabalık 16. şehridir. Samsun denilince ilk akla gelen lezzet Bafra pidesidir. Sadece pide değil daha birçok lezzetli yemekleri vardır. Samsun ilimizin toplam 17 ilçesi  bulunmaktadır.

Samsun Dövme Sildirme Fiyatları

SAMSUN Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Samsun ilimiz özellikle öğrenciler tarafından çok tercih edilen bir ildir. Üniversite olarak cok iyi üniversitelere sahiptir. Bu yuzden de kalabalık bir il olmaktadır. Büyük il olsada öğrenciler icin uygun bir ildir. Dovme sildirme fiyatinda da normal il fiyatı gibi farklılık vardır. Samsun ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Samsun Dövme Sildirme Merkezleri

Samsun ilimizin çok fazla ilçe sayısı bulunmasa da diğer küçük illere göre fazladır. Bu ilcerin hepsinde dövme sildirme merkezi istense de malesef ki bu mümkün olmamaktadır. Çünkü dövme sildirme merkezleri belirli ilçeler de bulunur. Dövme sildirme merkezi bulunmayan ilçeler de ise o ilçelerdeki insanlar için belirli güzellik merkezleri hizmet vermektedir. Samsun ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

FBM Estetik Tıp Merkezi
Adres: Cumhuriyet, Atatürk Blv. No:400, 55200 Atakum/Samsun 
Telefon: 444 1 326

Dr.Halit Urgan
Adres: Kılıçdede mahallesi Kastamonu sokak No:6/56 borkonut center iş merkezi, 55200 İlkadım 
Telefon: (0362) 438 22 23

DermaBella Lazer Epilasyon 
Adres: Yenimahalle, İsmet İnönü Cd. No:26, 55270 Atakum/Samsun 
Telefon: (0362) 440 46 66

Dermasam Lazer Epilasyon
Adres: Kale Mahallesi Kaptanağa Sokak No: 22/19 Kat:, 55030 İlkadım/Samsun 
Telefon: (0362) 431 49 49

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.