81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Siirt Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Çok sevilerek yapılan bir kişisel süs olan dövme, günümüzde giderek yaygınlaşmaya başlamıştır. Bir çok yaptırmak isteyenin olduğu gibi bir çok sildirmek isteyen de bulunmaktadır. Sildirmek isteyenlerin silmek için bir çok nedeni olduğu gibi çoğu kişiler de sıkıldıkları için silmek isterler. Silmek isteseler de birazcık da endişe oluşabiliyor içlerinde. Bu yüzden silme yöntemlerinde bir çok araştırma yaparlar. Sildirmek isteyenlerin çoğu ağrısız ve acısız bir şekilde silmek istiyorlar.

Siirt ili Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer almaktadır. Siirt ili toplam 7 ilçeye sahiptir. Siirt ili az nüfusa sahip olduğundan küçük bir ildir.

Siirt Dövme Sildirme Fiyatları

SİİRT Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Siirt ilimiz hem ufak hemde uygun bir ildir. Her alan da fiyatlar aynı olmadığından kesin bir fiyat soylenemez. Ancak dövme sildirme fiyatlarını belirleyen en büyük etki ise dövme sildirme yöntemi ve kişinin dövmesi olmaktadır. Siirt ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Siirt Dövme Sildirme Merkezleri

Siirt ilimiz küçük bir il olduğu için ilçe sayısı da o yüzden azdır. Dövme sildirme merkezleri de sadece merkez ilçede bulunmaktadır. Onun dışında ki ilçelerde de güzellik merkezleri vardır. Siirt ilinde ki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Med Estetik ve Güzellik Merkezi
Adres: Bahçelievler, Medine Cd., 56100 Siirt
Telefon: 0541 719 97 16 

Asteria Estetik & Güzellik Merkezi
Adres: Bahçelievler, Turan Beyazıt Cd. No:48, 56100 Siirt 
Telefon: 0541 550 96 00 
 
Nirvana Güzellik Salonu
Adres: Bahçelievler, Cumhur Potumak Cd. No:2, 56100 Siirt
Telefon: (0484) 290 11 10

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.