Tokat Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Dövme, günümüz de modern bir kişisel süs olarak adlandırılır. Dövme yaptırmak her geçen gün daha da yaygınlaşmaya başlamıştır. Ancak dövme yaptırmak yaygınlaşsa da dövme sildirmek isteyenler de hemen hemen aynı oranda yaygınlaşıyor. Dövme sildirme işlemin den bir çok kişi tereddütlü olsa da sildirmek istemeleri çok kesindir. Bunun için hemen en iyi dövme sildirme merkezi araştırmaya bașlarlar.

Tokat ili Türkiye’nin Karadeniz bölgesinde yer almaktadır. Tokat eski adıyla Bizans dönemi adıyla Komana, İran dönemi adıyla Kah-Cun, Selçuklu Devleti döneminde Dar Ün-Nusret, Moğollar döneminde Sobaru adlarıyla da bilinmektedir. Tokat ili 12 ilçeye sahiptir.

Tokat Dövme Sildirme Fiyatları

TOKAT Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2Tokat ili büyük bir il değildir. Fakat büyük il kadar önem tașıyan bir il olmaktadır. Çünkü tarihi gecmiși nedeniyle cok ziyaret almaktadır. Fiyat olarak pahalı bir olsada dövme sildirme konusunda pahalı olduğu söylenemez. Çünkü dövme sildirme fiyatları ile göre değil dövmeye göre belirlenmektedir. Tokat ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

[table id=1 /]

Tokat Dövme Sildirme Merkezleri

Tokat ilinin küçük illere göre biraz daha fazla ilçeye sahip olsa da fazla dövme sildirme merkezi bulunmamaktadır. Sadece merkez de ve belli bir ilçede dövme sildirme merkezi bulunmakta diğer ilçelerinde ise güzellik merkezleri vardır. Tokat ilinde ki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Sandra Güzellik Merkezi
Adres: Kabe-i̇ Mescid, Gaziosmanpaşa Blv., 60030 Tokat 
Telefon: (0356) 212 43 05

CC Angel’s Lazer Epilasyon
Adres: Semerkant mahallesi 4001.sok, tekke arkası, Tokat 
Telefon: 0544 360 57 60 

Medical Park Tokat Hastanesi 
Adres: Yeşilırmak, Vali Zekai Gümüşdiş Blv. No:29, Tokat
Telefon: 444 4 484

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu