81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Tokat Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme, günümüz de modern bir kişisel süs olarak adlandırılır. Dövme yaptırmak her geçen gün daha da yaygınlaşmaya başlamıştır. Ancak dövme yaptırmak yaygınlaşsa da dövme sildirmek isteyenler de hemen hemen aynı oranda yaygınlaşıyor. Dövme sildirme işlemin den bir çok kişi tereddütlü olsa da sildirmek istemeleri çok kesindir. Bunun için hemen en iyi dövme sildirme merkezi araştırmaya bașlarlar.

Tokat ili Türkiye’nin Karadeniz bölgesinde yer almaktadır. Tokat eski adıyla Bizans dönemi adıyla Komana, İran dönemi adıyla Kah-Cun, Selçuklu Devleti döneminde Dar Ün-Nusret, Moğollar döneminde Sobaru adlarıyla da bilinmektedir. Tokat ili 12 ilçeye sahiptir.

Tokat Dövme Sildirme Fiyatları

TOKAT Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Tokat ili büyük bir il değildir. Fakat büyük il kadar önem tașıyan bir il olmaktadır. Çünkü tarihi gecmiși nedeniyle cok ziyaret almaktadır. Fiyat olarak pahalı bir olsada dövme sildirme konusunda pahalı olduğu söylenemez. Çünkü dövme sildirme fiyatları ile göre değil dövmeye göre belirlenmektedir. Tokat ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Tokat Dövme Sildirme Merkezleri

Tokat ilinin küçük illere göre biraz daha fazla ilçeye sahip olsa da fazla dövme sildirme merkezi bulunmamaktadır. Sadece merkez de ve belli bir ilçede dövme sildirme merkezi bulunmakta diğer ilçelerinde ise güzellik merkezleri vardır. Tokat ilinde ki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Sandra Güzellik Merkezi
Adres: Kabe-i̇ Mescid, Gaziosmanpaşa Blv., 60030 Tokat 
Telefon: (0356) 212 43 05

CC Angel’s Lazer Epilasyon
Adres: Semerkant mahallesi 4001.sok, tekke arkası, Tokat 
Telefon: 0544 360 57 60 

Medical Park Tokat Hastanesi 
Adres: Yeşilırmak, Vali Zekai Gümüşdiş Blv. No:29, Tokat
Telefon: 444 4 484

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.