81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Tekirdağ Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Vücut derisi üzerine yapılan iğne ve benzeri sivri bir araçla çizilen ve içine renk veren maddeler konulmak yoluyla yapılan yazı veya resime dövme adı verilir. Dövme günümüzde yaygın olarak yapılan bir kişisel süs olarak da bilinir. Dövme yaptıran bir çok kişi vardır. Sadece yaptıran değil aynı zaman da sildiren de aynı oranda fazla bulunmaktadır.

Tekirdağ ili Türkiye’nin Marmara Bölgesinin Trakya yakasında yer almaktadır. Türkiye’nin en kalabalık 22. şehridir. Tekirdağ ilinin 11 ilçesi bulunmaktadır. Tekirdağ ili tamamı Avrupa yakasında bulunan 3 ilden biridir.

Tekirdağ Dövme Sildirme Fiyatları

TEKİRDAĞ Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Tekirdağ ilimiz büyük şehirler arasında yer almaktadır. Fakat büyük şehirler arasinda olduğu için pahalı bir il olduğu anlamina gelmez. Çünkü her büyük şehir pahalı olmamaktadır. Dövme sildirme fiyatlarının da ile bağlı olduğu düşünülsede öyle değildir. Çünkü dövme sildirme fiyatları kişinin dövmesine bağlı olmaktadır. Ve bu yüzden kişi dövme sildirme merkezine gitmeden kesin bir fiyat öğrenemez fakat her ilin tahmini bir fiyat listesi vardır. Tekirdağ ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Tekirdağ Dövme Sildirme Merkezleri

Tekirdağ ili büyük bir ildir fakat büyük bir olmasina rağmen az ilçesi bulunmaktadır. Ancak az ilçesi bulunsa da büyük bir il olduğu için birden fazla dövme sildirme merkezi bulunmaktadır. Diğer ilçelerinde ise insanlara kolaylık saglamak için güzellik merkezleri işlemi gerçekleştirmektedir. Tekirdağ ilindeki dövme sildirme merkezleri aşağıda sıraladık;

Sebomi Güzellik Salonu
Adres: Reşadiye, 59850 Çorlu/Tekirdağ 
Telefon: 0505 950 62 58

Dermaform Güzellik Salonu
Adres: Hürriyet, alsancak sokak no 11, 59030 Süleymanpaşa/Tekirdağ 
Telefon: (0282) 263 38 64 

Estemed Lazer Klinik
Adres: Ertuğrul, Eski Balık Pazarı Sk. No:5, 59100 Tekirdağ
Telefon: (0282) 264 18 44

Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi
Adres: Hürriyet, 20, Merkez, Büşra Sk., 59100 Süleymanpaşa/Tekirdağ 
Telefon: (0282) 258 55 55

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.