Van Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Günümüz de çok sevilen ve tercih edilen dövme, gençlerimizin vazgeçilmez süsüdür. Dövme yaptırmak oldukça zor bir işlemdir. Ama sadece dövme yaptırmak değil aynı zaman da dövme sildirme işlemi de oldukça zorlu bir işlemdir. Bu yüzden iki işlemi gerçekleştirirken de güvenilir yöntemleri uygulayan dövme sildirme merkezleri I tercih etmek büyük önem tașımaktadir.

Van ili Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesinin de yer almaktadır. Doğu Anadolu bölgesinin en kalabalık şehridir. Türkiye’nin ise en kalabalık 19. şehri olmaktadır. Van ili tarih, doğa ve kültür turizmi bakımından oldukça önemli bir yere sahiptir. Van ili Dunya da yaşanılan en eski kentler arasında yer almaktadır. Toplam 13 ilçesi bulunmaktadır.

Van Dövme Sildirme Fiyatları

VAN Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2Hem tarih hemde kültür açısından oldukça zenginleşmiş bir il olan van daha pahalı bir olmaktadır. Ancak her faktör de pahalı bir il oldugunu söylemek doğru degildir. Çünkü bazı faktorlerde fiyatlar ile göre belirlenmez. O faktorlerin biri ise dövme sildirme fiyatıdir. Dövme sildirme fiyatı dövme sildirme merkezlerinde belirlenmektedir. Ancak her ilin tahmini bir fiyat listesi vardır. Van ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

[table id=1 /]

Van Dövme Sildirme Merkezleri

Van ili kalabalık bir il olsa da az ilçesi vardır. Ancak dövme sildirme merkezleri her ilcesinde bulunmamaktadır. Merkez de dövme sildirme merkezi diğer ilçeler de ise güzellik merkezleri işlemi gerçekleştirmektedir. Van ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

MAYA’S GÜZELLİK VE ESTETİK
Adres: Van AVM Yanı Cadde Rezidans Ozan Ecz.Üstü Kat:1, D:No : 13, 65130 İpekyolu/Van 
Telefon: 0506 921 75 95

Art Estetik & Güzellik Merkezi
Adres: Cumhuriyet Cd. No:118,Bahçıvan Mahallesi, 65130 Van 
Telefon: 0533 148 95 95

Tamara Estetik & Güzellik
Adres: Şerefiye, Yıldız İş Merkezi, Ordu Cd. No:1, 65140 Van
Telefon: (0432) 216 24 53

ARMADA GÜZELLİK SALONU
Adres: Bahçıvan, Zübeyde Hanım Cd. NO:74, 65140 İpekyolu/Van 
Telefon: 0505 938 02 69

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu