81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Van Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Günümüz de çok sevilen ve tercih edilen dövme, gençlerimizin vazgeçilmez süsüdür. Dövme yaptırmak oldukça zor bir işlemdir. Ama sadece dövme yaptırmak değil aynı zaman da dövme sildirme işlemi de oldukça zorlu bir işlemdir. Bu yüzden iki işlemi gerçekleştirirken de güvenilir yöntemleri uygulayan dövme sildirme merkezleri I tercih etmek büyük önem tașımaktadir.

Van ili Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesinin de yer almaktadır. Doğu Anadolu bölgesinin en kalabalık şehridir. Türkiye’nin ise en kalabalık 19. şehri olmaktadır. Van ili tarih, doğa ve kültür turizmi bakımından oldukça önemli bir yere sahiptir. Van ili Dunya da yaşanılan en eski kentler arasında yer almaktadır. Toplam 13 ilçesi bulunmaktadır.

Van Dövme Sildirme Fiyatları

VAN Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Hem tarih hemde kültür açısından oldukça zenginleşmiş bir il olan van daha pahalı bir olmaktadır. Ancak her faktör de pahalı bir il oldugunu söylemek doğru degildir. Çünkü bazı faktorlerde fiyatlar ile göre belirlenmez. O faktorlerin biri ise dövme sildirme fiyatıdir. Dövme sildirme fiyatı dövme sildirme merkezlerinde belirlenmektedir. Ancak her ilin tahmini bir fiyat listesi vardır. Van ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Van Dövme Sildirme Merkezleri

Van ili kalabalık bir il olsa da az ilçesi vardır. Ancak dövme sildirme merkezleri her ilcesinde bulunmamaktadır. Merkez de dövme sildirme merkezi diğer ilçeler de ise güzellik merkezleri işlemi gerçekleştirmektedir. Van ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

MAYA’S GÜZELLİK VE ESTETİK
Adres: Van AVM Yanı Cadde Rezidans Ozan Ecz.Üstü Kat:1, D:No : 13, 65130 İpekyolu/Van 
Telefon: 0506 921 75 95

Art Estetik & Güzellik Merkezi
Adres: Cumhuriyet Cd. No:118,Bahçıvan Mahallesi, 65130 Van 
Telefon: 0533 148 95 95

Tamara Estetik & Güzellik
Adres: Şerefiye, Yıldız İş Merkezi, Ordu Cd. No:1, 65140 Van
Telefon: (0432) 216 24 53

ARMADA GÜZELLİK SALONU
Adres: Bahçıvan, Zübeyde Hanım Cd. NO:74, 65140 İpekyolu/Van 
Telefon: 0505 938 02 69

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.