Yozgat Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Dövme, günümüz de modern bir kişisel süs olarak adlandırılır. Dövme yaptırmak her geçen gün daha da yaygınlaşmaya başlamıştır. Ancak dövme yaptırmak yaygınlaşsa da dövme sildirmek isteyenler de hemen hemen aynı oranda yaygınlaşıyor. Dövme sildirme işlemi her yerde kolay bir sekilde gerçekleştirilen bir işlem olsada bazen zorunda kalan insanlar içinde hayat kurtarıcısı olmaktadır.

Yozgat ili Türkiye’nin iç Anadolu bölgesinde yer almaktadır. Yozgat ili Bozok yaylasının yüksek tepelerinden birinin eteğine kurulmuştur. Il alanı, doğudan Akdağlar, güneyden ve batıdan Delice ırmağı vadisi, kuzeyden ise Deveci dağlarıyla çevrilidir. Bölge arazi itibarıyla genellikle dağlar ve vadilerle kaplıdır. Merkez ilçede yıllık sıcaklık ortalaması 9 derece civarındadır. Toplam 14 ilçesi bulunmaktadır.

Yozgat Dövme Sildirme Fiyatları

YOZGAT Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2Yozgat ili çok kalabalık bir il olmasa da nüfusu çok az değildir. Kalabalık illerin fiyatı gibi pahalı fiyatlı bir il değildir. Dövme sildirme fiyatları da diğer bazı faktorlerde olduğu gibi kendi yerlerinde belirlenmektedir. Dövme sildirme fiyatları dövme sildirme merkezlerinde belirlenmekte aynı zamanda kişinin dövmesinin de fiyat da etkisi cok fazla olmaktadır. Yozgat ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

[table id=1 /]

Yozgat Dövme Sildirme Merkezleri

Yozgat ilimiz büyük iller arasında yer almasada ilçe sayısı büyük illerin ilçe sayısına yakındır. Bu yüzden her ilcesinde dövme sildirme merkezi bulunmasini isteyen çok kişi olmaktadır. Ancak her ilçede bulunmasi imkansızdır. Sadece il merkezinde ve bazı ilçelerde dövme sildirme ve guzellik merkezleri bulunmaktadır. Yozgat ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Kuaför Raşit
Adres: Aşağı Nohutlu Mah. Sakarya Cad A 101 Arkası No: 24,  Yozgat 
Telefon: 0553 869 29 59

Ebrulim Güzellik Merkezi
Adres: Aşağı Nohutlu mah. Sakarya cdi  Yıldız sk. 24, 66100 Yozgat 
Telefon: 0543 288 66 05 

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu