81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Yozgat Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme, günümüz de modern bir kişisel süs olarak adlandırılır. Dövme yaptırmak her geçen gün daha da yaygınlaşmaya başlamıştır. Ancak dövme yaptırmak yaygınlaşsa da dövme sildirmek isteyenler de hemen hemen aynı oranda yaygınlaşıyor. Dövme sildirme işlemi her yerde kolay bir sekilde gerçekleştirilen bir işlem olsada bazen zorunda kalan insanlar içinde hayat kurtarıcısı olmaktadır.

Yozgat ili Türkiye’nin iç Anadolu bölgesinde yer almaktadır. Yozgat ili Bozok yaylasının yüksek tepelerinden birinin eteğine kurulmuştur. Il alanı, doğudan Akdağlar, güneyden ve batıdan Delice ırmağı vadisi, kuzeyden ise Deveci dağlarıyla çevrilidir. Bölge arazi itibarıyla genellikle dağlar ve vadilerle kaplıdır. Merkez ilçede yıllık sıcaklık ortalaması 9 derece civarındadır. Toplam 14 ilçesi bulunmaktadır.

Yozgat Dövme Sildirme Fiyatları

YOZGAT Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Yozgat ili çok kalabalık bir il olmasa da nüfusu çok az değildir. Kalabalık illerin fiyatı gibi pahalı fiyatlı bir il değildir. Dövme sildirme fiyatları da diğer bazı faktorlerde olduğu gibi kendi yerlerinde belirlenmektedir. Dövme sildirme fiyatları dövme sildirme merkezlerinde belirlenmekte aynı zamanda kişinin dövmesinin de fiyat da etkisi cok fazla olmaktadır. Yozgat ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Yozgat Dövme Sildirme Merkezleri

Yozgat ilimiz büyük iller arasında yer almasada ilçe sayısı büyük illerin ilçe sayısına yakındır. Bu yüzden her ilcesinde dövme sildirme merkezi bulunmasini isteyen çok kişi olmaktadır. Ancak her ilçede bulunmasi imkansızdır. Sadece il merkezinde ve bazı ilçelerde dövme sildirme ve guzellik merkezleri bulunmaktadır. Yozgat ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Kuaför Raşit
Adres: Aşağı Nohutlu Mah. Sakarya Cad A 101 Arkası No: 24,  Yozgat 
Telefon: 0553 869 29 59

Ebrulim Güzellik Merkezi
Adres: Aşağı Nohutlu mah. Sakarya cdi  Yıldız sk. 24, 66100 Yozgat 
Telefon: 0543 288 66 05 

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.