Amasya Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Dövme, ülkemizde oldukça yaygın olan kişisel bir süstür. Herkes çok severek yaptırmak da ve son zamanların trend süsü olmuştur. Dövme yaptırmak insanlar tarafından basit bir işlem olarak düşünseler de aslında öyle değildir.

Tam tersine çok zor bir işlem ile gerçekleştirilmektedir. Dövme yaptırmak kadar zor bir işlem daha vardır o işlem ise dövme sildirme işlemidir. Dövme sildirme işlemi pişman olanlar için çok güzel bir çözüm yoludur.

Ancak dövme sildirme işlemi de ikinci kere acı çekmek demektir. Dövme sildirmek isteyenlerin hepsi kendine yakın bulunan dövme sildirme merkezine gitmek ister. Fakat bu yanlış bir seçimdir.

AMASYA Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2Çünkü o dövme silme merkezi hakkında öncelikle bir kaç bilgi sahibi olmak gerekir. O bilgilerin içinde fiyat, dövme silme yöntemi gibi bilgiler kesinlikle olmak zorundadır.

Amasya ili küçük bir şehir nüfusu kalabalık olmayan bir ildir. Toplam olarak 6 tane ilçesi vardır. Çoğunluk il merkezindedir. İlçeler de nadir yaşayan kişiler vardır. Amasya ilinde dövme silme merkezini sadece il merkezinde bulmak mümkündür. Çünkü ilçelerde çok kişi yaşamadığından bulunmamaktadır.

Amasya Dövme Sildirme Fiyatları 

Amasya ilinde nadir dövme sildirme bulunduğundan diğer illere göre daha fazla fiyat alınabilir. Ancak fiyatı belirleyen başka sebepler de bulunmaktadır. Dövmenin yapısı, boyutu, rengi ve benzeri gibi şeyler de fiyatı etkileyenler sebeplerdir. Amasya ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Amasya Dövme Sildirme Merkezleri 

Amasya ilinde sadece dövme sildirme merkezin de değil aynı zaman da güzellik merkezin de de dövmenizi sildirebilirsiniz. Şehrin merkezinde bulunan güzellik merkezleri de dövme sildirme merkezlerinin istediği fiyata yakın bir fiyat isteyecektir. Amasya ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Uzm. Dr. Canan Sapan Dermatoloji Kliniği
Adres: 55 Evler Mahallesi Mehmet Varinli Sokak Ünal Apartmanı A Blok 121/1-A, 05200 Merkez/Amasya 
Telefon: (0358) 212 99 22

Labella Güzellik Salonu
Adres: Ferhat Sinan Sağıoğlu Sokak, 4, 05100 Yüzevler, Amasya, Türkiye
Telefon: 0(358) 218 08 80 

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir