Balıkesir Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Dövme, günümüzdeki gençlerin en sevdiği süs olmaktadır. Bu yüzden tüm gençler de dövme görmek çok alışagelmiş bir hal almıştır. Fakat dövmeyi bir süreden sonra sildirmek isteyen bir çok kişi olacaktır. Dövme sildirmek çok zorlu bir işlem olsa da bu riski almak zorunda olan bir çok kişi vardır.

Dövmelerini sildirmek için etkisini gösteren güvenilir bir yöntem tercih etmek isterler. Ancak bunun mümkün olması dövme sildirme merkezine bağlıdır. Dövme sildirme merkezin de uygulanan yöntem dövmenin tamamen silinmesin de en etkili etkendir. Bu yüzden dövme silme merkezine gitmeden önce o merkez de uygulanan yöntemi öğrenmek gerekir.

BALIKESİR Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2Balıkesir ili Marmara Bölgesin de bulunmakta ve Türkiye’nin 17. kalabalık şehri olmaktadır. Balıkesir ilinin toplam 20 ilçesi bulunmaktadır. Balıkesir ilinin hem Marmara hem de Ege Denizi’ne kıyısı bulunur. Balıkesir ili oldukça kalabalık ve turizm bakımından gelişmiş bir şehirdir.

Balıkesir Dövme Sildirme Fiyatları 

Balıkesir ilinin fiyatı da diğer büyük şehirlerde istenen fiyatın aynısı olmaktadır. Çünkü Balıkesir ili de diğer bazı tatil bölgesin de bulunan iller gibi tatil bölgesin de bulunmaktadır. Bu yüzden daha kalabalıktır ve daha pahalı fiyatları bulunmaktadır. Dövme Sildirme fiyatları da her şehir de olduğu gibi uygulanan yönteme bağlıdır. Balıkesir ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

[table id=1 /]

Balıkesir Dövme Sildirme Merkezleri

Balıkesir ili hem fazla nüfusa sahip olduğundan hem de tatil bölgesi olduğundan hemen her ilçesinde dövme sildirmek mümkündür. Ancak her ilçesin de dövme sildirme merkezi bulunmaz onun dışında güzellik merkezi bulunmaktadır. dövme sildirme merkezleri ise il merkezin de bulunmaktadır. Balıkesir ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Tutku Çalık Tattoo | Bandırma
Adres: H. Çavuş Mh, Haydar Çavuş Sk. No:3/1, 10200 Bandırma/Balıkesir 
Telefon: 0530 468 47 86 

Ruby Tattoo Dövme Stüdyosu
Adres: Eski Kuyumcular, Çankaya Sk. No:5/B, 10010 Karesi/Balıkesir 
Telefon: (0266) 243 20 01

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu