81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Balıkesir Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme, günümüzdeki gençlerin en sevdiği süs olmaktadır. Bu yüzden tüm gençler de dövme görmek çok alışagelmiş bir hal almıştır. Fakat dövmeyi bir süreden sonra sildirmek isteyen bir çok kişi olacaktır. Dövme sildirmek çok zorlu bir işlem olsa da bu riski almak zorunda olan bir çok kişi vardır.

Dövmelerini sildirmek için etkisini gösteren güvenilir bir yöntem tercih etmek isterler. Ancak bunun mümkün olması dövme sildirme merkezine bağlıdır. Dövme sildirme merkezin de uygulanan yöntem dövmenin tamamen silinmesin de en etkili etkendir. Bu yüzden dövme silme merkezine gitmeden önce o merkez de uygulanan yöntemi öğrenmek gerekir.

BALIKESİR Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Balıkesir ili Marmara Bölgesin de bulunmakta ve Türkiye’nin 17. kalabalık şehri olmaktadır. Balıkesir ilinin toplam 20 ilçesi bulunmaktadır. Balıkesir ilinin hem Marmara hem de Ege Denizi’ne kıyısı bulunur. Balıkesir ili oldukça kalabalık ve turizm bakımından gelişmiş bir şehirdir.

Balıkesir Dövme Sildirme Fiyatları 

Balıkesir ilinin fiyatı da diğer büyük şehirlerde istenen fiyatın aynısı olmaktadır. Çünkü Balıkesir ili de diğer bazı tatil bölgesin de bulunan iller gibi tatil bölgesin de bulunmaktadır. Bu yüzden daha kalabalıktır ve daha pahalı fiyatları bulunmaktadır. Dövme Sildirme fiyatları da her şehir de olduğu gibi uygulanan yönteme bağlıdır. Balıkesir ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Balıkesir Dövme Sildirme Merkezleri

Balıkesir ili hem fazla nüfusa sahip olduğundan hem de tatil bölgesi olduğundan hemen her ilçesinde dövme sildirmek mümkündür. Ancak her ilçesin de dövme sildirme merkezi bulunmaz onun dışında güzellik merkezi bulunmaktadır. dövme sildirme merkezleri ise il merkezin de bulunmaktadır. Balıkesir ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Tutku Çalık Tattoo | Bandırma
Adres: H. Çavuş Mh, Haydar Çavuş Sk. No:3/1, 10200 Bandırma/Balıkesir 
Telefon: 0530 468 47 86 

Ruby Tattoo Dövme Stüdyosu
Adres: Eski Kuyumcular, Çankaya Sk. No:5/B, 10010 Karesi/Balıkesir 
Telefon: (0266) 243 20 01

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.