Ankara Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Son zamanların modası olan dövme, gençlerimizin ise ilgi odağı olmaktadır. Dövme yaptırmak ancak sonrasında pişmanlık duymak onlar için artık normal ve sırdan bir hal almıştır. Fakat öyle değil aksine daha kötü bir durumdur.

Çünkü vücuda iki defa aynı acıyı çektirmiş oluyorsunuz. Bu yüzden hem sağlık açısından hemde vücuda zarar verme açısından oldukça tehlikeli ve zararlı bir yöntemdir.

Ülkemizin başkenti olan Ankara oldukça kalabalık bir şehir. Bunun dışında çok tarihi bir şehrimizdir bir çok gezilecek yer ve Mustafa Kemal ATATÜRK’ün kabri (Anıtkabir) bulunmaktadır.

Ankara ilinde toplam 25 tane ilçe bulunmaktadır. Ve bu ilçelerin hepsi oldukça kalabalıktır. Ankara ilinin ilçelerinin hepsin de dövme sildirme merkezi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra güzellik merkezi gibi yerlerde de dövme sildirmek mümkündür.

ANKARA Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Ankara Dövme Sildirme Fiyatları

Ankara ilinde bulunan dövme sildirme merkezleri her büyük şehirde istenen fiyat kadar istenir. Ancak bu fiyatın farklılık göstermesi de bir nevi dövme sildirme merkezine bağlıdır. Çünkü gittiğiniz dövme sildirme merkezinin uyguladığı yöntem diğer dövme sildirme merkezlerine göre daha farklıysa fiyat da artış olabilir. Bunun dışında ise bir de gidilen güzellik merkezleri vardır. Güzellik merkezlerin de ise konfor farklılığı olduğundan her güzellik merkezinde farklı fiyatlarla karşılanabilir. Ankara ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Ankara Dövme Sildirme Merkezleri

Ankara ilinde diğer küçük illere kıyasla daha fazla dövme sildirme merkezi vardır. Bu insanlar için oldukça büyük bir avantajdır. bulundukları bölgedeki bir merkeze gidip kolay bir şekilde dövmesinden kurtulabilmektedir. Ankara ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Lazer Dövme Silme – HLC
Adres: Kazım Özalp, Mahallesi, Uğur Mumcu Cd. No:6 D:11, 06800 Çankaya/Ankara 
Telefon: (0312) 447 12 12

Dermatoloji Dr. Servet Usta 
Adres: Çukurambar Mah. 1425. Cad. 1467. Sok. Göksu Apt. No:2 D:5 Çankaya, Ankara
Tel: +90 530 730 10 15

Dr. Ayşe Barutçu Estetik ve Plastik Cerrahi
Adres: Muhsin Yazıcıoğlu Cad. Kızılırmak Mah. No:31/25 Çukurambar Çankaya/ANKARA
Tel: 0 532 227 38 78

Özel NSC Polikliniği Dr. Nilgün 
Ahmet Taner Kışlalı Mah. Alacaatlı Cad. G/1 Blok No: 9 Hilmi Barlas Yaşam Merkezi Çayyolu/ANKARA
Telefon: 0 (312) 242 16 76 – 0 (542) 306 56 00

Dr. Ferruh Bingül Estetik ve Plastik Cerrahi
Kızılırmak Mah. Ufuk Üniversitesi Cd. No:4 D:19 5.Kat (NextLevel/LoftOfis) ÇANKAYA / ANKARA
Telefon: 0312 446 47 50

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir