81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Antalya Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme, günümüzde insanların içindekileri vücuda yansıtmasıdır. Dövme yaptırmalarının bir çok sebebi olsa da genellikle içindekileri dışarıya vurgulamaktır amaçları. Bu yüzden istediklerini yaptırmaktadırlar. Ancak bunun sonrasında sildirmek de isteyen bir çok kişi bulunmakta ve bunun için en güvenilir dövme sildirme merkezini bulmak isterler. Dövme sildirme merkezlerin de uygulanan yöntem en dikkat edilmesi konulardan biridir.

ANTALYA Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Antalya ilimiz turizm bakımından en zengin şehirlerimizden biridir. Oldukça fazla turist almakta ve herkes tarafından da memnun kalınan bir il olmakta. Antalya ili Akdeniz Bölgesin de bulunmakta ve Türkiye’nin en kalabalık 5. şehri olmaktadır.

Antalya ilinde toplam 19 ilçe vardır. Bu ilçelerden en kalabalık ilçe ise Kepez ilçesidir. Antalya ilinde dövme sildirme merkezleri hemen hemen her ilçede bulunmaktadır. Bunun sebebi ise kalabalık bir şehir olması ve tatil bölgesi olmasıdır.

Antalya Dövme Sildirme Fiyatları

Antalya ili turizm endüstrisinin merkezi olduğundan diğer illere göre daha pahalı bir şehir olmaktadır. Ve bu yüzden dövme sildirme merkezleri diğer şehirlerde istenen fiyattan daha fazla fiyat isteyebilirler. Bu fiyatın artışında elbette başka sebepler de bulunmaktadır. O sebeplerden biri ise dövme sildirme merkezinde uygulanan yöntemdir. Antalya ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir.

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Antalya Dövme Sildirme Merkezleri

Antalya ilinde ister dövme sildirme merkezin de ister güzellik merkezin de dövmenizi silebilirsiniz. Her şehirde olduğu gibi Antalya ilinde de güzellik merkezlerin de dövme sildirmek mümkündür. Antalya ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Almina Polikliniği
Telefon: 0 (533) 966 68 11
Yeşilbahçe Mahallesi Çınarlı Caddesi 3. Ercivan Apartmanı. No:1 Kat: 2 D:5 ANTALYA – TÜRKİYE

Dermatolog Şeyda Bayraktaroğlu
Telefon:0 (506) 112 99 96
Çağlayan Mah. Fener Cd. No:52 Daire:1-2  ANTALYA

Serap Güzellik Salonu
Çağlayan Mah. Bülent Ecevit Bulvarı 2095 Sok Mühendisler Sitesi D.Blok No:161 Kat:1 D:2 Lara / Muratpaşa / Antalya
Tel :+90 242 316 49 99

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.