Antalya Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Dövme, günümüzde insanların içindekileri vücuda yansıtmasıdır. Dövme yaptırmalarının bir çok sebebi olsa da genellikle içindekileri dışarıya vurgulamaktır amaçları. Bu yüzden istediklerini yaptırmaktadırlar. Ancak bunun sonrasında sildirmek de isteyen bir çok kişi bulunmakta ve bunun için en güvenilir dövme sildirme merkezini bulmak isterler. Dövme sildirme merkezlerin de uygulanan yöntem en dikkat edilmesi konulardan biridir.

ANTALYA Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2Antalya ilimiz turizm bakımından en zengin şehirlerimizden biridir. Oldukça fazla turist almakta ve herkes tarafından da memnun kalınan bir il olmakta. Antalya ili Akdeniz Bölgesin de bulunmakta ve Türkiye’nin en kalabalık 5. şehri olmaktadır.

Antalya ilinde toplam 19 ilçe vardır. Bu ilçelerden en kalabalık ilçe ise Kepez ilçesidir. Antalya ilinde dövme sildirme merkezleri hemen hemen her ilçede bulunmaktadır. Bunun sebebi ise kalabalık bir şehir olması ve tatil bölgesi olmasıdır.

Antalya Dövme Sildirme Fiyatları

Antalya ili turizm endüstrisinin merkezi olduğundan diğer illere göre daha pahalı bir şehir olmaktadır. Ve bu yüzden dövme sildirme merkezleri diğer şehirlerde istenen fiyattan daha fazla fiyat isteyebilirler. Bu fiyatın artışında elbette başka sebepler de bulunmaktadır. O sebeplerden biri ise dövme sildirme merkezinde uygulanan yöntemdir. Antalya ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir.

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Antalya Dövme Sildirme Merkezleri

Antalya ilinde ister dövme sildirme merkezin de ister güzellik merkezin de dövmenizi silebilirsiniz. Her şehirde olduğu gibi Antalya ilinde de güzellik merkezlerin de dövme sildirmek mümkündür. Antalya ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Almina Polikliniği
Telefon: 0 (533) 966 68 11
Yeşilbahçe Mahallesi Çınarlı Caddesi 3. Ercivan Apartmanı. No:1 Kat: 2 D:5 ANTALYA – TÜRKİYE

Dermatolog Şeyda Bayraktaroğlu
Telefon:0 (506) 112 99 96
Çağlayan Mah. Fener Cd. No:52 Daire:1-2  ANTALYA

Serap Güzellik Salonu
Çağlayan Mah. Bülent Ecevit Bulvarı 2095 Sok Mühendisler Sitesi D.Blok No:161 Kat:1 D:2 Lara / Muratpaşa / Antalya
Tel :+90 242 316 49 99

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir