81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Bilecik Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme, günümüzün en yaygın süsü olmuştur. Bu yüzden herkes de dövme görmek çok normalleşmiştir. Ancak bu dövme yaptırdıktan sonra sildirmek de dövme yaptırmak kadar artmıştır. Dövme sildirme işlemi genellikle dövme sildirme merkezleri veya güzellik merkezlerin de gerçekleştirilir.

Bunun dışında ise hastanelerde de gerçekleştirilen nadir yerler vardır. Dövme sildirme işlemi sanıldığı kadar basit bir işlem olmasa da yapmak zorunda olanlar veya sildirmekte kararlı olanlar işlemin zorluğunu önemsemeden dövmelerinden kurtulmak isterler.

BİLECİK Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Bilecik ili Türkiye’nin Marmara bölgesin de yer almaktadır. Eski adı Ertuğrul idi. Bilecik ili küçük bir şehir olduğundan nüfusu da azdır. Bilecik ilinin toplam olarak 7 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçeler de pek fazla kişi bulunmamakta genellikle çoğunluğun il merkezin de bulunduğu bilinmektedir.

Bilecik Dövme Sildirme Fiyatları

Bilecik ili küçük bir il olduğu için büyük illere göre daha ucuz bir ildir. Dövme sildirme merkezlerinde de büyük illere göre daha uygun fiyata sildirebilirsiniz. Bilecik ilinin dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Bilecik Dövme Sildirme Merkezleri

Bilecik ili az nüfusa sahip olduğu için her ilçesin de dövme sildirme merkezi bulunmaz. Ancak il merkezin de hem dövme sildirme merkezi hemde güzellik merkezi bulunmaktadır. Bilecik ili dövme sildirme merkezleri şunlardır;

ESTETICA GÜZELLİK SALONU
İstiklal Mah. Ali Rıza Özkay Cad. 3234 K:2 D:14 Bilecik Merkez, Bilecik
Telefon : 02282123355  Cep :05337762125
 
VIA GAGA EPİLASYON VE GÜZELLİK SALONU
Kasımpaşa Mah. Turfanda Sok. 4/A K:3-4 Bozüyük, Bilecik 
Telefon:02283142222
 
SALON İSTANBUL (Selami Kaplan)
İstiklal Mah. Tevfikbey Cad. 47 Bilecik Merkez, Bilecik
Telefon:02282121144

NİL GÜZELLİK VE ESTETİK SALONU
Gazipaşa Mah. Atatürk Blv. 28 Bilecik Merkez, Bilecik
Telefon:02282127959

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.