Bilecik Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Dövme, günümüzün en yaygın süsü olmuştur. Bu yüzden herkes de dövme görmek çok normalleşmiştir. Ancak bu dövme yaptırdıktan sonra sildirmek de dövme yaptırmak kadar artmıştır. Dövme sildirme işlemi genellikle dövme sildirme merkezleri veya güzellik merkezlerin de gerçekleştirilir.

Bunun dışında ise hastanelerde de gerçekleştirilen nadir yerler vardır. Dövme sildirme işlemi sanıldığı kadar basit bir işlem olmasa da yapmak zorunda olanlar veya sildirmekte kararlı olanlar işlemin zorluğunu önemsemeden dövmelerinden kurtulmak isterler.

BİLECİK Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2Bilecik ili Türkiye’nin Marmara bölgesin de yer almaktadır. Eski adı Ertuğrul idi. Bilecik ili küçük bir şehir olduğundan nüfusu da azdır. Bilecik ilinin toplam olarak 7 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçeler de pek fazla kişi bulunmamakta genellikle çoğunluğun il merkezin de bulunduğu bilinmektedir.

Bilecik Dövme Sildirme Fiyatları

Bilecik ili küçük bir il olduğu için büyük illere göre daha ucuz bir ildir. Dövme sildirme merkezlerinde de büyük illere göre daha uygun fiyata sildirebilirsiniz. Bilecik ilinin dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

[table id=1 /]

Bilecik Dövme Sildirme Merkezleri

Bilecik ili az nüfusa sahip olduğu için her ilçesin de dövme sildirme merkezi bulunmaz. Ancak il merkezin de hem dövme sildirme merkezi hemde güzellik merkezi bulunmaktadır. Bilecik ili dövme sildirme merkezleri şunlardır;

ESTETICA GÜZELLİK SALONU
İstiklal Mah. Ali Rıza Özkay Cad. 3234 K:2 D:14 Bilecik Merkez, Bilecik
Telefon : 02282123355  Cep :05337762125
 
VIA GAGA EPİLASYON VE GÜZELLİK SALONU
Kasımpaşa Mah. Turfanda Sok. 4/A K:3-4 Bozüyük, Bilecik 
Telefon:02283142222
 
SALON İSTANBUL (Selami Kaplan)
İstiklal Mah. Tevfikbey Cad. 47 Bilecik Merkez, Bilecik
Telefon:02282121144

NİL GÜZELLİK VE ESTETİK SALONU
Gazipaşa Mah. Atatürk Blv. 28 Bilecik Merkez, Bilecik
Telefon:02282127959

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu