81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Ardahan Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme deri üzerine yapılan işaret desen veya yazıların genel adıdır. Günümüzde yaptıranların sayısı çok fazladır. Sadece yaptırmak isteyenlerin değil aynı zaman da silmek isteyenlerin sayısı da artmaktadır. Silmek istemelerinin bir çok nedeni olabilir. Silmek isteyenler silme işlemi gerçekleştireceği yöntemlere de çok dikkat ediyorlar. Çünkü iz kalmaması için dövme sildirme yöntemi çok önem tașımaktadır.

Ardahan ili Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesin de yer almaktadır. Dağlar, platolar, vadiler, ovalar, yüksekliği 3.000 metreyi geçen doruklar ve gölleri ile oldukça zengin bir coğrafi yapıya sahip olan bir şehirdir. Yüksek rakımın da etkisiyle kış mevsimi uzun ve sert geçer. Şehrin ortasından geçen Kula Nehri ve Çıldır ilçesindeki ünlü Çıldır Gölü kış aylarında donar. Toplam 6 ilçesi bulunmaktadır.

Ardahan Dövme Sildirme Fiyatları

ARDAHAN Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Ardahan ilimiz coğrafi yapı olarak zengin bir olsada küçük bir il olduğu için daha uygun fiyatlı bir il olmaktadır. Dövme sildirme fiyatları dövme sildirme merkezlerinde belirlense de ilin etkisi az da olsa vardır. Bu yüzden uygun fiyat için ildeki dövme sildirme yerlerini iyi araștırmak gerekmektedir. Ardahan ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Ardahan Dövme Sildirme Merkezleri

Ardahan ilimiz küçük bir olmakla birlikte az ilçeye sahip bir il olduğu için az sayida dövme sildirme merkezine sahip olmaktadır. Dövme sildirme merkezleri her ilde olduğu gibi öncelikle il merkezlerinde bulunmaktadır. Diğer ilçeler de ise güzellik merkezleri işlemi gerçekleştirmektedir. Ardahan ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

RESCATE GÜZELLİK VE BAKIM
Adres: Kaptanpaşa mah.kongre cad.no9kat2, 75100 Ardahan 
Telefon: 0546 249 49 11

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.