Ardahan Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Dövme deri üzerine yapılan işaret desen veya yazıların genel adıdır. Günümüzde yaptıranların sayısı çok fazladır. Sadece yaptırmak isteyenlerin değil aynı zaman da silmek isteyenlerin sayısı da artmaktadır. Silmek istemelerinin bir çok nedeni olabilir. Silmek isteyenler silme işlemi gerçekleştireceği yöntemlere de çok dikkat ediyorlar. Çünkü iz kalmaması için dövme sildirme yöntemi çok önem tașımaktadır.

Ardahan ili Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesin de yer almaktadır. Dağlar, platolar, vadiler, ovalar, yüksekliği 3.000 metreyi geçen doruklar ve gölleri ile oldukça zengin bir coğrafi yapıya sahip olan bir şehirdir. Yüksek rakımın da etkisiyle kış mevsimi uzun ve sert geçer. Şehrin ortasından geçen Kula Nehri ve Çıldır ilçesindeki ünlü Çıldır Gölü kış aylarında donar. Toplam 6 ilçesi bulunmaktadır.

Ardahan Dövme Sildirme Fiyatları

ARDAHAN Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2Ardahan ilimiz coğrafi yapı olarak zengin bir olsada küçük bir il olduğu için daha uygun fiyatlı bir il olmaktadır. Dövme sildirme fiyatları dövme sildirme merkezlerinde belirlense de ilin etkisi az da olsa vardır. Bu yüzden uygun fiyat için ildeki dövme sildirme yerlerini iyi araștırmak gerekmektedir. Ardahan ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

[table id=1 /]

Ardahan Dövme Sildirme Merkezleri

Ardahan ilimiz küçük bir olmakla birlikte az ilçeye sahip bir il olduğu için az sayida dövme sildirme merkezine sahip olmaktadır. Dövme sildirme merkezleri her ilde olduğu gibi öncelikle il merkezlerinde bulunmaktadır. Diğer ilçeler de ise güzellik merkezleri işlemi gerçekleştirmektedir. Ardahan ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

RESCATE GÜZELLİK VE BAKIM
Adres: Kaptanpaşa mah.kongre cad.no9kat2, 75100 Ardahan 
Telefon: 0546 249 49 11

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu