81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Bartın Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme, deri üstüne yapılan desen, işaret ve benzeri şeylerin genel adıdır. son zamanlarda çok trend olan dövmenin yaptırma isteği gün geçtikçe artmakta. Ancak yaptırma isteği artsa da sildirme isteği de pek fazla artıyor. Dövme sildirme isteğinin artmasinin bir çok nedeni bulunmaktadır.

Bartın ili Türkiye’nin Karadeniz Bölgesinin Batı bölümünde yer almaktadır. Şehirden geçen Bartın Çayı’ndan denize gemiyle gidilebilir. Türkiye’de deniz trafiğine uygun tek deredir. Etrafı dağlar ile çevrilidir. Dağlar, yüksek olmamakla birlikte oldukça dik, sahillere doğru sarp ve kayalıktır. Toplam 4 ilçeye sahiptir.

Bartın Dövme Sildirme Fiyatları

BARTIN Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Bartın ili küçük bir olduğu için fiyat bakımından uygun bir ildir. Her konuda uygun olmasa da nüfusu cok çoğu konuda uygun fiyatlı bir ildir. Dövme sildirme fiyatları ise dövme sildirme merkezlerinde uygulanan yönteme ve kişinin dövmesine göre belirlenmektedir. Ancak her ilde farklılık gösterebilir bu yüzden her ilin fiyat listesi bulunmaktadır. Bartın ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Bartın Dövme Sildirme Merkezleri

Bartın ilimiz az nüfuslu bir il olduğu için aynı zaman da ilçe sayısı da azdır. Bu yüzden dövme sildirme merkezleri de az sayıdadir. Sadece il merkezinde bulunan dövme sildirme merkezi dışında diğer ilçeler de güzellik merkezleri işlemi gerçekleştirmektedir. Bartın ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Nazan Estetik 
Adres: Köyortası, İskele Cd. No:23/8, 74100 Bartın
Telefon: (0378) 228 27 87

Medikalipo Güzellik Merkezi
Adres: Kemerköprü Mh. 885. Sokak Gözen Demir Sitesi E Blok 
Telefon: 0541 340 44 22 

LivaVip Güzellik Merkezi
Adres: Kemer Köprü, mahallesi, 155. Cd. No:4 Kat:1, 74100 Bartın
Telefon: (0378) 227 71 00 

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.