81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Kilis Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Deri üstüne işlenen kalıcı ya da geçici desenlere dövme adı verilir. Günümüzde gençler başta olmak üzere pek çok kişinin tercihidir. Dövme yaptırmak çok güzel olsa da sonra dan pişmanlık duygusu yaratabilir. Bu yüzden yapmadan önce kesinlikle iyice düşünülmelidir. Fakat pişman olsanız bile çözümsüz bir şey değildir. Herşeyin çözümü olduğu gibi bunun da çözümü vardır. İstediğiniz zaman rahatlıkla silebilirsiniz. Dövme silme işlemi için bir çok yöntem vardır.

Kilis ili Türkiye’nin Akdeniz ve Güneydoğu bölgeleri arasındaki geçiş kuşağı üzerinde bulunmaktadır. Akdeniz havzasının genel atmosfer dolaşımı içerisindeki yeri gereği yazın çoğunlukla tropikal; kışın ise kutupsal hava kütleleri gibi birbirinden farklı özellikler gösteren hava kütlelerinin tesirinde kalır. Toplam 4 ilçeye sahiptir.

Kilis Dövme Sildirme Fiyatları

KİLİS Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Kilis ilimiz çok az nüfusa sahip bir olması bakımıdan fiyat olarakta bazı konularda uygun olsa da bazı faktörlerde ilin etkisi olmamaktadır. Onlarda biri ise dövme sildirme fiyatlarıdır. Çünkü dövme sildirme fiyatları genellikle dövme sildirme merkezlerinde belirlenmektedir. Kilis ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Kilis Dövme Sildirme Merkezleri

Kilis ili cok ufak bir il aynı zaman da az ilçeli bir ildir. Bu nedenle az sayida dövme sildirme merkezi vardır. Hatta sadece il merkezinde bulunmaktadır. Kilis ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Elenora Güzellik Merkezi
Adres: BüyükKütah Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:91 Pasajlar Karşısı Kat:2, 79000 Kilis 
Telefon: 0542 822 72 28

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.