81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Șırnak Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme, gençlerimizin çok tercih ettiği bir kişisel süstür. Dövme yaptırmak neredeyse son zamanların modası olmuştur. Dövme yaptırma işlemi pek fazladır. Ancak sadece dövme yaptırma işlemi değil aynı zaman da dövme sildirme işlemi de çok artış göstermektedir. Bu sayede günümüzde bir çok farklı farklı dövme silme yöntemi geliştirilmiştir.

Șırnak ili Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesin de yer almaktadır. Şırnak, tarihsel olarak çok eski bir geçmişe sahiptir. Şehrin geçmişi Kâtip Çelebi’nin 17. yüzyılda yazdığı ‘Seyahatnâme’ ve tarihî rivayetlere göre Nuh Tufanı öncesine dayanır. Toplam 7 ilçesi bulunmaktadır.

Șırnak Dövme Sildirme Fiyatları

ŞIRNAK Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Șırnak ili tarihi geçmiși sayesinde oldukça gelişmiş bir il olmaktadır. Bu yüzden fiyat olarak bazı faktörlerde pahalı olabilmektedir. Ancak her faktorde etkili değildir. Dövme sildirme fiyatları genellikle dövme sildirme merkezlerinde belirlense de ilin etkisi azda olsa vardır. Şırnak ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Șırnak Dövme Sildirme Merkezleri

Șırnak ilinin baz nüfusu ve aynı zaman da az sayıda ilçe sayısı bulunmaktadır. Bu yüzden dövme sildirme merkezleri de az sayıda bulunmaktadır. Sadece il merkezinde bulunan dövme sildirme merkezi dışında diğer ilçelerde de güzellik merkezleri bulunmaktadır. Şırnak ilinde ki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Estela Güzellik Salonu
Adres: Bahçelievler mah, 73000 Yoğurtçular/Şırnak
Telefon: 0545 846 84 47

De Paris Güzellik Salonu
Adres: Nur, Dicle Cd., 73200 Cizre/Şırnak 
Telefon: (0486) 616 34 70 

Nefertiti Güzellik Cizre Şubesi
Adres: Dicle, Doğan Apartmanı, Doğan Sk. Cizre/Şırnak 
Telefon: (0486) 616 58 63 

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.