Șırnak Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Dövme, gençlerimizin çok tercih ettiği bir kişisel süstür. Dövme yaptırmak neredeyse son zamanların modası olmuştur. Dövme yaptırma işlemi pek fazladır. Ancak sadece dövme yaptırma işlemi değil aynı zaman da dövme sildirme işlemi de çok artış göstermektedir. Bu sayede günümüzde bir çok farklı farklı dövme silme yöntemi geliştirilmiştir.

Șırnak ili Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesin de yer almaktadır. Şırnak, tarihsel olarak çok eski bir geçmişe sahiptir. Şehrin geçmişi Kâtip Çelebi’nin 17. yüzyılda yazdığı ‘Seyahatnâme’ ve tarihî rivayetlere göre Nuh Tufanı öncesine dayanır. Toplam 7 ilçesi bulunmaktadır.

Șırnak Dövme Sildirme Fiyatları

ŞIRNAK Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2Șırnak ili tarihi geçmiși sayesinde oldukça gelişmiş bir il olmaktadır. Bu yüzden fiyat olarak bazı faktörlerde pahalı olabilmektedir. Ancak her faktorde etkili değildir. Dövme sildirme fiyatları genellikle dövme sildirme merkezlerinde belirlense de ilin etkisi azda olsa vardır. Şırnak ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

[table id=1 /]

Șırnak Dövme Sildirme Merkezleri

Șırnak ilinin baz nüfusu ve aynı zaman da az sayıda ilçe sayısı bulunmaktadır. Bu yüzden dövme sildirme merkezleri de az sayıda bulunmaktadır. Sadece il merkezinde bulunan dövme sildirme merkezi dışında diğer ilçelerde de güzellik merkezleri bulunmaktadır. Şırnak ilinde ki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Estela Güzellik Salonu
Adres: Bahçelievler mah, 73000 Yoğurtçular/Şırnak
Telefon: 0545 846 84 47

De Paris Güzellik Salonu
Adres: Nur, Dicle Cd., 73200 Cizre/Şırnak 
Telefon: (0486) 616 34 70 

Nefertiti Güzellik Cizre Şubesi
Adres: Dicle, Doğan Apartmanı, Doğan Sk. Cizre/Şırnak 
Telefon: (0486) 616 58 63 

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu