Bingöl Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Dövme, hem dünyaca hem de ülkemizce oldukça yaygın bir kişisel süs olmaktadır. Dövme yaptırma işlemi göze basit bir işlem olarak gözükmekte. Ancak hiç basit bir işlem değildir.

Çok acılı ve zaman isteyen bir işlemdir. Bunun dışında ise aynı şekilde acılı ve zaman isteyen bir diğer işlem ise dövme sildirmek tir. Dövme sildirmekte günümüzde bir ihtiyaç haline gelmiş. Dövmelerinden kurtulmak isteyenler için çok büyük bir kolaylık olmaktadır.

BİNGÖL Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2Bingöl ili Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesinde yer almaktadır. Bingöl ili ufak bir şehir olduğundan nüfusu da azdır.

Bingöl ilinde toplam olarak 8 ilçe bulunmaktadır. Çoğunluğu il merkezinde bulunan nüfusunun az bir kısmı da ilçelerde bulunmaktadır.

Bingöl Dövme Sildirme Fiyatları 

Bingöl ili hem az nüfusa sahip olduğundan hem de her ilçesinde ve il merkezinde de fazladan dövme sildirme merkezi bulunmadığından daha uygun fiyatla dövme sildirilmektedir. Bingöl ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Bingöl Dövme Sildirme Merkezleri 

Bingöl ilinin ilçelerinde dövme sildirme merkezi bulunmamaktadır. Ancak bazı ilçelerinde güzellik merkezleri bulunmakta ve o güzellik merkezlerin de dövme sildirme işlemi gerçekleştirilmektedir. İl merkezin de ise dövme merkezi ve güzellik merkezleri vardır. Bu yüzden il merkezin de kolaylıkla dövme sildirme işlemi gerçekleştirilir. Bingöl ili dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Medlay Güzellik
Adres: İnönü Mah. Kültür Cad. Yado İş Merkezi Kat 3 no:10 Merkez/Bingöl 
Telefon: 0505 872 62 66

NGS GÜZELLİK SALONU
Yenişehir Mah. Genç Cad. Ortaköy İşh. K:2 D:5 Bingöl Merkez, Bingöl
Telefon:04262137027

ATİKELER GÜZELLİK MERKEZİ
Yenişehir Mah. Yeşim Sok. 5-6 Bedirhan Apt. Bingöl Merkez, Bingöl
Telefon: 04262150804

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir