Burdur Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Günümüzün trend süsü olan dövme, gün geçtikçe daha çok yaygınlaşmaktadır. Dövme insanların artık bir parçası olmaktadır. Dövme yaptırmak çok yaygın olmaya başlamıştır. Ancak dövme yaptırmak bir süreden sonra pişmanlık duygusu yaratabilir. Bu pişmanlık duygusu bazen dövmeden sıkılmış olmak, dövmeyi görmek istememek gibi nedenler olabilir. Bu yüzden bu kişiler dövmeyi sildirmek isterler.

BURDUR Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2Burdur ili Türkiye’nin Akdeniz bölgesin de yer almaktadır. Burdur ili küçük bir şehir olmasına rağmen 11 ilçeye sahiptir. Ancak nüfusu buna rağmen çok düşüktür. Çünkü ilçeye düşen kişi sayısı diğer illere göre daha azdır ve il merkezin de daha çok kişi bulunmaktadır.

Burdur Dövme Sildirme Fiyatları 

Burdur ilinde az sayıda dövme sildirme merkezleri bulunduğundan dövme sildirme fiyatı pahalı olabilir. Ancak fiyatı etkileyen en büyük etken dövme sildirme yöntemidir. Dövme sildirirken kullanılan yöntem fiyatı azaltabilir veya arttırabilir. Burdur ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

[table id=1 /]

Burdur Dövme Sildirme Merkezleri 

Burdur ili büyük bir şehir olmadığı için büyük şehirlerdeki gibi kolaylıkla her ilçesin de dövme sildirme merkezi bulunmaz. Ancak her ilçesin de bulunmasa da bazı ilçelerin de bulunan güzellik merkezleri vardır. Bu güzellik merkezleri ise dövme sildirme işlemini gerçekleştirmektedir. Burdur ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

ZEN GÜZELLİK NOKTASI
Burç Mah. Atatürk Cad. Ayhan İş Mrk. Burdur Merkez 
Telefon: 02482336008

FEM ESTETİK GÜZELLİK SALONU
Bahçelievler Mah. Yunus Emre Cad. 12 Mega Apt. Portakal Spor Salonu Burdur Merkez, Burdur
Telefon: 02482326547

DERMİS GÜZELLİK SALONU
Burç Mah. Eli Açık Sok. 3 İyigün Apt. K:1 Burdur Merkez
Telefon: 02482342695

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu