81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Burdur Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Günümüzün trend süsü olan dövme, gün geçtikçe daha çok yaygınlaşmaktadır. Dövme insanların artık bir parçası olmaktadır. Dövme yaptırmak çok yaygın olmaya başlamıştır. Ancak dövme yaptırmak bir süreden sonra pişmanlık duygusu yaratabilir. Bu pişmanlık duygusu bazen dövmeden sıkılmış olmak, dövmeyi görmek istememek gibi nedenler olabilir. Bu yüzden bu kişiler dövmeyi sildirmek isterler.

BURDUR Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Burdur ili Türkiye’nin Akdeniz bölgesin de yer almaktadır. Burdur ili küçük bir şehir olmasına rağmen 11 ilçeye sahiptir. Ancak nüfusu buna rağmen çok düşüktür. Çünkü ilçeye düşen kişi sayısı diğer illere göre daha azdır ve il merkezin de daha çok kişi bulunmaktadır.

Burdur Dövme Sildirme Fiyatları 

Burdur ilinde az sayıda dövme sildirme merkezleri bulunduğundan dövme sildirme fiyatı pahalı olabilir. Ancak fiyatı etkileyen en büyük etken dövme sildirme yöntemidir. Dövme sildirirken kullanılan yöntem fiyatı azaltabilir veya arttırabilir. Burdur ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Burdur Dövme Sildirme Merkezleri 

Burdur ili büyük bir şehir olmadığı için büyük şehirlerdeki gibi kolaylıkla her ilçesin de dövme sildirme merkezi bulunmaz. Ancak her ilçesin de bulunmasa da bazı ilçelerin de bulunan güzellik merkezleri vardır. Bu güzellik merkezleri ise dövme sildirme işlemini gerçekleştirmektedir. Burdur ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

ZEN GÜZELLİK NOKTASI
Burç Mah. Atatürk Cad. Ayhan İş Mrk. Burdur Merkez 
Telefon: 02482336008

FEM ESTETİK GÜZELLİK SALONU
Bahçelievler Mah. Yunus Emre Cad. 12 Mega Apt. Portakal Spor Salonu Burdur Merkez, Burdur
Telefon: 02482326547

DERMİS GÜZELLİK SALONU
Burç Mah. Eli Açık Sok. 3 İyigün Apt. K:1 Burdur Merkez
Telefon: 02482342695

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.