81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Bitlis Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme, günümüzde oldukça sevilen bir süs olmaktadır. Dövme yaptırmak gittikçe yaygınlaşmaya başlamış. Çoğunluğun ise gençlerin olduğu görülmüştür. Genellikle vücuda güzel görünüm kazandırmak amacıyla yapılmaktadır.

BİTLİS Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Bu yüzden çoğu kişi sonradan pişman olmaktadır. Ve dövmelerini sildirmek isterler. Dövme sildirmek için ise kendilerine yakın bir dövme sildirme merkezi bulmak isterler. Çünkü dövme sildirme merkezleri her ilçede bulunmamaktadır.

Bitlis ili Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesin de yer almaktadır. Bitlis ilinin nüfusu çok kalabalık değildir. Bu yüzden küçük bir şehirdir. Bitlis ilinin toplam 7 ilçesi bulunmaktadır.

Bitlis Dövme Sildirme Fiyatları 

Bitlis dövme sildirme merkezleri her ilçede bulunmamaktadır. Bu yüzden il merkezin de bulunan veya güzellik merkezlerinde gerçekleştirilen dövme sildirme işlemleri diğer illere göre daha pahalı olabilir.Bunun sebebi genellikle o ilde pek dövme sildirme merkezi bulunmadığı için sadece o yerlerin bulunmasıdır. Bitlis ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Bitlis Dövme Sildirme Merkezleri 

Bitlis ili hem küçük olduğundan hemde ilçe sayısı bakımından zengin olmadığı için sadece il merkezinde dövme sildirme merkezi bulunmaktadır. Dövme sildirme merkezi dışında ise güzellik merkezleri vardır. Güzellik merkezlerinde de dövme sildirme işlemi gerçekleştirmektedir. Ancak her güzellik merkezinde dövme silinemeyebilir.

WOMAN LAZER EPİLASYON
Aydınlar Mah. Kemalpaşa Cad. 2 Armak Apt. Tatvan, Bitlis
Telefon: 04348271515

NEW LIFE GÜZELLİK 
Hüsrev Paşa Mah. 1204 Sok. Kahyaoğlu Plaza K:3 Bitlis Merkez, Bitlis
Telefon:05301322413

ABELİA LAZER EPİLASYON
Sahil Mah. Yeni Çarşı Cad. Yeni Çarşı İş Mrk. K:4 D:1 Tatvan, Bitlis
Telefon:05448274455

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.