Bitlis Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Dövme, günümüzde oldukça sevilen bir süs olmaktadır. Dövme yaptırmak gittikçe yaygınlaşmaya başlamış. Çoğunluğun ise gençlerin olduğu görülmüştür. Genellikle vücuda güzel görünüm kazandırmak amacıyla yapılmaktadır.

BİTLİS Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2 Bu yüzden çoğu kişi sonradan pişman olmaktadır. Ve dövmelerini sildirmek isterler. Dövme sildirmek için ise kendilerine yakın bir dövme sildirme merkezi bulmak isterler. Çünkü dövme sildirme merkezleri her ilçede bulunmamaktadır.

Bitlis ili Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesin de yer almaktadır. Bitlis ilinin nüfusu çok kalabalık değildir. Bu yüzden küçük bir şehirdir. Bitlis ilinin toplam 7 ilçesi bulunmaktadır.

Bitlis Dövme Sildirme Fiyatları 

Bitlis dövme sildirme merkezleri her ilçede bulunmamaktadır. Bu yüzden il merkezin de bulunan veya güzellik merkezlerinde gerçekleştirilen dövme sildirme işlemleri diğer illere göre daha pahalı olabilir.Bunun sebebi genellikle o ilde pek dövme sildirme merkezi bulunmadığı için sadece o yerlerin bulunmasıdır. Bitlis ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

[table id=1 /]

Bitlis Dövme Sildirme Merkezleri 

Bitlis ili hem küçük olduğundan hemde ilçe sayısı bakımından zengin olmadığı için sadece il merkezinde dövme sildirme merkezi bulunmaktadır. Dövme sildirme merkezi dışında ise güzellik merkezleri vardır. Güzellik merkezlerinde de dövme sildirme işlemi gerçekleştirmektedir. Ancak her güzellik merkezinde dövme silinemeyebilir.

WOMAN LAZER EPİLASYON
Aydınlar Mah. Kemalpaşa Cad. 2 Armak Apt. Tatvan, Bitlis
Telefon: 04348271515

NEW LIFE GÜZELLİK 
Hüsrev Paşa Mah. 1204 Sok. Kahyaoğlu Plaza K:3 Bitlis Merkez, Bitlis
Telefon:05301322413

ABELİA LAZER EPİLASYON
Sahil Mah. Yeni Çarşı Cad. Yeni Çarşı İş Mrk. K:4 D:1 Tatvan, Bitlis
Telefon:05448274455

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu