Bolu Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Dövme, deri altına iğne veya sivri uçlu nesnelerle işlenen desen veya işarete verilen addır. Çağımızın gençleri çok severek yaptırmaktadır. Ancak severek yaptırsalar da bu sevgileri bir süreden sonra pişmanlık duygusu yaratabilir.

Bu yüzden dövmelerini sildirmeye karar verirler. Dövme sildirme işlemi ise genellikle dövme sildirme merkezlerin de veya belirli güzellik merkezlerin de gerçekleştirilmektedir. Ancak bazı illerin ilçelerin de bulunmamakta sadece il merkezin de bulunmaktadır.

Bu yüzden çoğu kişi sorun yaşayabilir. Fakat sorun etmeye gerek yoktur. Çünkü dövme sildirme merkezleri dışında güzellik merkezlerinde dövmelerini silebilirler.

BOLU Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2Bolu ili Türkiye’nin Karadeniz Bölgesinin Batı Karadeniz bölümün de yer almaktadır. Bolu ili küçük bir şehir olduğu için nüfus sayısı da o oranla azdır. Bolu ili toplam 9 ilçeye sahiptir. Ancak bu ilçelerin hepsinde dövme sildirme merkezi bulunmamaktadır.

Bolu Dövme Sildirme Fiyatları

Bolu ili küçük bir il olduğu için her ilçesinde dövme sildirilmediğinden il merkezin de bulunan dövme sildirme merkezi daha pahalı bir fiyat söyleyebilir. Fakat orada sildirmeye mecbur değilsiniz. Çünkü dövme sildirme merkezi dışında sildirebileceğiniz güzellik merkezlerinde de dövme sil dirilebilir. Bolu ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

[table id=1 /]

Bolu Dövme Sildirme Merkezleri

Bolu ilinde dövme sildirmek büyük şehirler de sildirmek kadar kolay olmasa da burada da değişik imkanlar bulunmaktadır. Her şehir de bulunduğu gibi bu şehirde de güzellik merkezleri  dövme sildirme işlemini gerçekleştirmektedir. Bolu ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Angelique Güzellik Bolu
Adres: Tabaklar, Vaysal Sk. No: 5/1, 14100 Bolu 
Telefon: 0544 966 66 85 

Noramed Güzellik Salonu
Adres: Büyükcami Mahallesi, Anıt İşhanı, İzzet Baysal Cd. No: 81/3, Bolu
Telefon: (0374) 218 11 81

Nirvana Güzellik Merkezi Bolu
Adres: Tabaklar, Güzey Sokak, AP. No:1, Boyacı Oğlu, İzzet Baysal Cd. No:2, 14100 Bolu Merkez 
Telefon: 0553 847 84 52 

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu