81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Bolu Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme, deri altına iğne veya sivri uçlu nesnelerle işlenen desen veya işarete verilen addır. Çağımızın gençleri çok severek yaptırmaktadır. Ancak severek yaptırsalar da bu sevgileri bir süreden sonra pişmanlık duygusu yaratabilir.

Bu yüzden dövmelerini sildirmeye karar verirler. Dövme sildirme işlemi ise genellikle dövme sildirme merkezlerin de veya belirli güzellik merkezlerin de gerçekleştirilmektedir. Ancak bazı illerin ilçelerin de bulunmamakta sadece il merkezin de bulunmaktadır.

Bu yüzden çoğu kişi sorun yaşayabilir. Fakat sorun etmeye gerek yoktur. Çünkü dövme sildirme merkezleri dışında güzellik merkezlerinde dövmelerini silebilirler.

BOLU Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Bolu ili Türkiye’nin Karadeniz Bölgesinin Batı Karadeniz bölümün de yer almaktadır. Bolu ili küçük bir şehir olduğu için nüfus sayısı da o oranla azdır. Bolu ili toplam 9 ilçeye sahiptir. Ancak bu ilçelerin hepsinde dövme sildirme merkezi bulunmamaktadır.

Bolu Dövme Sildirme Fiyatları

Bolu ili küçük bir il olduğu için her ilçesinde dövme sildirilmediğinden il merkezin de bulunan dövme sildirme merkezi daha pahalı bir fiyat söyleyebilir. Fakat orada sildirmeye mecbur değilsiniz. Çünkü dövme sildirme merkezi dışında sildirebileceğiniz güzellik merkezlerinde de dövme sil dirilebilir. Bolu ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Bolu Dövme Sildirme Merkezleri

Bolu ilinde dövme sildirmek büyük şehirler de sildirmek kadar kolay olmasa da burada da değişik imkanlar bulunmaktadır. Her şehir de bulunduğu gibi bu şehirde de güzellik merkezleri  dövme sildirme işlemini gerçekleştirmektedir. Bolu ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Angelique Güzellik Bolu
Adres: Tabaklar, Vaysal Sk. No: 5/1, 14100 Bolu 
Telefon: 0544 966 66 85 

Noramed Güzellik Salonu
Adres: Büyükcami Mahallesi, Anıt İşhanı, İzzet Baysal Cd. No: 81/3, Bolu
Telefon: (0374) 218 11 81

Nirvana Güzellik Merkezi Bolu
Adres: Tabaklar, Güzey Sokak, AP. No:1, Boyacı Oğlu, İzzet Baysal Cd. No:2, 14100 Bolu Merkez 
Telefon: 0553 847 84 52 

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.