81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Bursa Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme, günümüzde çok sevilen bir kişisel süs olmak dışında aşırı talep isteği alan bir süs olarak da bilinir. Yaptırma talebi pek fazla olsa da sildirme isteği de bir o kadar çok.

Dövme sildirme işlemi için güvenilir bir yer seçmek çok önemlidir. Çünkü dövme silme işlemi tamamlandıktan sonra iz kalıp kalmaması en önemli konulardan biridir.

BURSA Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Çoğu kişi kendi şehrin de kolaylıkla ulaşabileceği bir tercih etse de bazı kişiler kendi ilindeki dövme sildirme merkezlerine güvenmeyip başka şehirlerde dövme silme işlemini gerçekleştirebilir.

Bursa ili Türkiye’nin  kuzeybatı Anadolu’da Marmara Denizi kıyılarında bulunan bir ildir. Bursa ili Türkiye’nin en kalabalık 4. ili olmaktadır. Bursa ili toplam olarak 17 ilçeye sahiptir. İlçe sayısından da belli olduğu gibi büyük bir şehirdir.

Bursa Dövme Sildirme Fiyatları 

Bursa ili büyük bir şehir olmakta ve bu yüzden fiyatlarda diğer küçük illere göre değişiklik gösterecektir. Bursa ilinin hemen hemen her ilçesinde kolaylıkla dövme sildirme merkezi bulunduğundan daha uygun bir fiyata dövme sildirmek mümkündür. Ancak bunun dışında fiyatı en çok etkileyen faktör dövme sildirme merkezin de uygulanan yöntemdir. Bursa ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Bursa Dövme Sildirme Merkezleri

Bursa ilinin her ilçesin de olmasa da çoğu ilçesin de ister dövme sildirme merkezi ister güzellik merkezi bulmak çok kolaydır. Bu yüzden önünüzde bir çok seçenek olduğundan istediğiniz yeri istediğiniz dövme sildirme yöntemini seçebilirsiniz. Bursa ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Epiplus Poliklinik
Adres: Cumhuriyet, Gazi Cd. No:2, 16140 Nilüfer/Bursa 
Telefon: (0224) 453 20 40

Ruebella Ozon ve Estetik
Adres: Doğanbey Mah., Doğanbey Sk. Muti İş Merkezi No :2, 16220 Osmangazi/Bursa 
Telefon: 444 3 871

Dermaclinic Dr. Fatma ÖZEL
Adres: FSM Bulvarı Plaza 224 İhsaniye Mah. Leylak Sokak No:5 B-Blok Kat:2 D:9-10, 16110 Nilüfer/Bursa 
Telefon: (0224) 453 38 68

Medicaten Epilasyon
Adres: Ertuğrul Mahallesi Ahmet Taner Kışlalı Bulvarı, 315. Sk. No 62B D:C, 16120 Nilüfer 
Telefon: (0224) 502 60 97

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.