Bursa Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Dövme, günümüzde çok sevilen bir kişisel süs olmak dışında aşırı talep isteği alan bir süs olarak da bilinir. Yaptırma talebi pek fazla olsa da sildirme isteği de bir o kadar çok.

Dövme sildirme işlemi için güvenilir bir yer seçmek çok önemlidir. Çünkü dövme silme işlemi tamamlandıktan sonra iz kalıp kalmaması en önemli konulardan biridir.

BURSA Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2Çoğu kişi kendi şehrin de kolaylıkla ulaşabileceği bir tercih etse de bazı kişiler kendi ilindeki dövme sildirme merkezlerine güvenmeyip başka şehirlerde dövme silme işlemini gerçekleştirebilir.

Bursa ili Türkiye’nin  kuzeybatı Anadolu’da Marmara Denizi kıyılarında bulunan bir ildir. Bursa ili Türkiye’nin en kalabalık 4. ili olmaktadır. Bursa ili toplam olarak 17 ilçeye sahiptir. İlçe sayısından da belli olduğu gibi büyük bir şehirdir.

Bursa Dövme Sildirme Fiyatları 

Bursa ili büyük bir şehir olmakta ve bu yüzden fiyatlarda diğer küçük illere göre değişiklik gösterecektir. Bursa ilinin hemen hemen her ilçesinde kolaylıkla dövme sildirme merkezi bulunduğundan daha uygun bir fiyata dövme sildirmek mümkündür. Ancak bunun dışında fiyatı en çok etkileyen faktör dövme sildirme merkezin de uygulanan yöntemdir. Bursa ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

[table id=1 /]

Bursa Dövme Sildirme Merkezleri

Bursa ilinin her ilçesin de olmasa da çoğu ilçesin de ister dövme sildirme merkezi ister güzellik merkezi bulmak çok kolaydır. Bu yüzden önünüzde bir çok seçenek olduğundan istediğiniz yeri istediğiniz dövme sildirme yöntemini seçebilirsiniz. Bursa ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Epiplus Poliklinik
Adres: Cumhuriyet, Gazi Cd. No:2, 16140 Nilüfer/Bursa 
Telefon: (0224) 453 20 40

Ruebella Ozon ve Estetik
Adres: Doğanbey Mah., Doğanbey Sk. Muti İş Merkezi No :2, 16220 Osmangazi/Bursa 
Telefon: 444 3 871

Dermaclinic Dr. Fatma ÖZEL
Adres: FSM Bulvarı Plaza 224 İhsaniye Mah. Leylak Sokak No:5 B-Blok Kat:2 D:9-10, 16110 Nilüfer/Bursa 
Telefon: (0224) 453 38 68

Medicaten Epilasyon
Adres: Ertuğrul Mahallesi Ahmet Taner Kışlalı Bulvarı, 315. Sk. No 62B D:C, 16120 Nilüfer 
Telefon: (0224) 502 60 97

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu