81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Çanakkale Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme, insan derisi üzerinde süs amaçlı yapılır. Dövme günümüzde yaygın olarak kullanılan kişisel süslenme olarak da tanımlanır. Günümüzde  tüm gençlerimiz  severek  yaptırmaktadır. Ancak bir süreden sonra sıkılıp sildirmek istemektedirler. Bu yüzden kendi illerinde kolaylıkla ulaşabilecekleri bir dövme sildirme merkezi bulmak isterler. Fakat bu kişinin bulunduğu şehre bağlı olmaktadır.

Çünkü şehir büyük bir şehir olursa istediğiniz ilçede dövme sildirmek mümkündür. Fakat küçük bir şehirde iseniz dövme sildirme merkezleri her ilçede bulamaz sadece il merkezin de bulabilirsiniz.

ÇANAKKALE Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Çanakkale ili Türkiye’nin  kuzeybatısında, Marmara Bölgesi ve Ege Bölgesi içinde yer almaktadır. Çanakkale ili 12 ilçeye sahip olmakta ancak büyük bir şehir değildir. Sahip olduğu ilçe sayısı fazla olduğundan büyük bir şehir sanılmakta fakat öyle olmamaktadır. Çanakkale ili tarih bakımından oldukça önemli bir şehirdir. Ve Türkiye’nin en değerli şehirleri arasında ön sıralardadır.

Çanakkale Dövme Sildirme Fiyatları 

Çanakkale ili turizm açısından da gelişmiş bir il olduğu için fiyatları diğer illere göre daha pahalı olabilir. Ancak dövme sildirme merkezlerin de bu şekilde olduğu dövme sildirme yöntemine ve gidilen yere bağlı olmaktadır. Çanakkale ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Çanakkale Dövme Sildirme Merkezleri 

Çanakkale ilindeki tüm ilçeler de dövme sildirme merkezi bulmak zordur. Fakat dövme sildirme merkezi dışında güzellik merkezlerinde de dövme sildirmek mümkündür. İster güzellik merkezin de ister dövme sildirme merkezlerin de dövme silme işlemi gerçekleştirilsin her iki yerde de aynı sonuca varıldığından pek farklılık yoktur. Çanakkale ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Sante form Lazer & Estetik
Adres: İsmetpaşa, Demircioğlu Cd. No27/5, 17000 Çanakkale Merkez/Çanakkale 
Telefon: (0286) 220 02 20

On7 Lazer Epilasyon Estetik
Adres: İsmetpaşa, Aynalı Çeşme Sk. No:8 D:3, 17100 Çanakkale Merkez/Çanakkale 
Telefon: (0286) 213 44 44

Atlas Tıp Merkezi
Adres: İsmetpaşa, Eski Havra Sk. No:23, 17000 Çanakkale Merkez/Çanakkale 
Telefon: (0286) 213 44 55

Prof. Dr. Emrah Arslan
Adres: Barbaros mahallesi, Troya caddesi No:127 Aktur Twins B blok 1, D:Kat Daire 4, 17100 Çanakkale 
Telefon: (0286) 212 39 20

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.