81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Çankırı Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Gençlerin vazgeçilmezi olan dövme, artık son zamanlar da moda olmuştur. Neredeyse her insan yaptırmaktadır. Dövme yaptırmak pek basit bir işlem olmasa da yine de çok talep alan bir süstür. Dövme yaptırmak kadar yaygın olan işlem ise dövme sildirme işlemidir.

Dövme sildirmek için kendi şehri dışında başka şehir de dövme sildirme işlemini gerçekleştirmek isteyen kişiler olmaktadır. Kendi şehri dışında gerçekleştirmek isteyenlerin çoğu kendi şehrinde aradıkları gibi bir yer bulamadıklarından kaynaklıdır.

Çankırı ili Türkiye’nin iç Anadolu bölgesinde yer almaktadır. Çankırı ili 7 ilçeye sahiptir. Nüfus sayısının AZ olmasından kaynaklı küçük bir şehir dir.

Çankırı Dövme Sildirme Fiyatları

Çankırı ili küçük bir olduğundan dövme sildirme merkezi sayısı da az olmaktadır. Bu sebeple dövme sildirme merkezlerin de diğer büyük illere göre daha pahalı olabilir. Ancak bu fiyatın en etkileyen yanı dövme ildirme İşlemi sırasında kullanılan yöntemdir.Çankırı ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Çankırı Dövme Sildirme Merkezleri

ÇANKIRI Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Çankırı ilinde pek fazla dövme sildirme Merkezleri bulunmadığından güzellik merkezlerinde de dövme sildirme İşlemi gerçekleştirilmektedir. Fakat güzellik merkezlerinde uygulanan işlem de dövme sildirme merkezlerinde uygulanan işlem den daha fazla fiyat alınabilir. Çankırı ilinde ki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Rosida Park Estetik Çankırı
Adres: Merkez, Buğday Pazarı Mahallesi Elif Caddesi No:2 Yıldırım Apartmanı Kat:2, 18100 Çankırı 
Telefon: (0376) 213 13 10

Özel Karatekin Hastanesi
Adres: Cumhuriyet Mh, Atatürk Bulv No:5, 18100 Çankırı
Telefon: (0376) 213 30 10 

LivaVip Guzellik Merkezi
Adres: Cumhuriyet Mahallesi Necip Fazıl Kısakürek Caddesi No:33 ikizler iş hanı no:8, D:9, 18100 Çankırı 
Telefon: 0544 412 17 18 

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.