81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Elazığ Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme yaptırmak gençlerimiz için sadece süslenme amaçlı yapılmaktadır. Kişisel süs olan dövme sadece gençler tarafından değil yetişkin kişiler tarafından da vücutta güzel görünüm kazanmak için yapılmaktadır. Bu yüzden sonrasında çok pişman olunmaktadır.

Ve bunun için dövmelerini sildirmek isterler. Dövme sildirmek kendi şehirlerinde en güvenilir yeri bulmaya çalışan çok kişi vardır. Bunun sebebi genellikle kişinin bulunduğu şehir in büyük bir şehir olmasıdır. Çünkü Büyükşehirler de birden fazla dövme sildirme merkezi bulunduğundan hangi dövme sildirme merkezin in daha güvenilir olduğunu bilmek zordur.

Elazığ ili Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesinin yukarı Fırat bölümün de yer almaktadır. Türkiye’nin en kalabalık 37. Şehri olmaktadır. Elazığ ilinde toplam 11 ilçe bulunmaktadır.

Elazığ Dövme Sildirme Fiyatları

ELAZIĞ Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Elazığ ilinin her ilçesin de dövme sildirme merkezi bulunmamaktadır. Bu sebeple il merkezinde bulunan dövme sildirme merkezine yoğunlaşılır. Dövme sildirme fiyatları her ilde aynı olmadığından bu ilde de farklılık göstermektedir. Fiyat farkının olmasının en büyük nedeni dövme sildirme merkezinde uygulanan yöntemdir. Elazığ ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Elazığ Dövme Sildirme Merkezleri

Elazığ ilinin her ilçesin de dövme sildirme merkezi istense de bu mümkün değilidr. Ancak her ilçede dövme sildirmek mümkün olabilir. Çünkü her ilçede güzellik merkezi bulunmaktadır. Bazı ilçelerde bulunmasa da çoğu ilçede bulunan güzellik merkezlerin de dövme sildirme işlemi gerçekleştirilmektedir. Elazığ ilinde ki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Belinda Güzellik ve Estetik Merkezi
Adres: Yeni mah Gazi Caddesi No28 Durak Han apt kat-3, D:4, 23100 Elazığ
Telefon: (0424) 238 18 19

Güzellik Salonu Özlem Güzel
Adres: Nailbey Mah. Gazi Cad. Zaimoğlu Apt. A Blok No: 47 Daire: 4 Merkez / Elazığ
Telefon: (0424) 238 97 51

Uzm. Dr. Dilara TURGUT Lazer Epilasyon
Adres: Nail Bey Mah. Valfahribey Cad. Emir İş Merkezi, D:No:43/1 Kat:3, 23100 Elazığ 
Telefon: 0506 175 95 44

 

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.