Elazığ Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Dövme yaptırmak gençlerimiz için sadece süslenme amaçlı yapılmaktadır. Kişisel süs olan dövme sadece gençler tarafından değil yetişkin kişiler tarafından da vücutta güzel görünüm kazanmak için yapılmaktadır. Bu yüzden sonrasında çok pişman olunmaktadır.

Ve bunun için dövmelerini sildirmek isterler. Dövme sildirmek kendi şehirlerinde en güvenilir yeri bulmaya çalışan çok kişi vardır. Bunun sebebi genellikle kişinin bulunduğu şehir in büyük bir şehir olmasıdır. Çünkü Büyükşehirler de birden fazla dövme sildirme merkezi bulunduğundan hangi dövme sildirme merkezin in daha güvenilir olduğunu bilmek zordur.

Elazığ ili Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesinin yukarı Fırat bölümün de yer almaktadır. Türkiye’nin en kalabalık 37. Şehri olmaktadır. Elazığ ilinde toplam 11 ilçe bulunmaktadır.

Elazığ Dövme Sildirme Fiyatları

ELAZIĞ Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2Elazığ ilinin her ilçesin de dövme sildirme merkezi bulunmamaktadır. Bu sebeple il merkezinde bulunan dövme sildirme merkezine yoğunlaşılır. Dövme sildirme fiyatları her ilde aynı olmadığından bu ilde de farklılık göstermektedir. Fiyat farkının olmasının en büyük nedeni dövme sildirme merkezinde uygulanan yöntemdir. Elazığ ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

[table id=1 /]

Elazığ Dövme Sildirme Merkezleri

Elazığ ilinin her ilçesin de dövme sildirme merkezi istense de bu mümkün değilidr. Ancak her ilçede dövme sildirmek mümkün olabilir. Çünkü her ilçede güzellik merkezi bulunmaktadır. Bazı ilçelerde bulunmasa da çoğu ilçede bulunan güzellik merkezlerin de dövme sildirme işlemi gerçekleştirilmektedir. Elazığ ilinde ki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Belinda Güzellik ve Estetik Merkezi
Adres: Yeni mah Gazi Caddesi No28 Durak Han apt kat-3, D:4, 23100 Elazığ
Telefon: (0424) 238 18 19

Güzellik Salonu Özlem Güzel
Adres: Nailbey Mah. Gazi Cad. Zaimoğlu Apt. A Blok No: 47 Daire: 4 Merkez / Elazığ
Telefon: (0424) 238 97 51

Uzm. Dr. Dilara TURGUT Lazer Epilasyon
Adres: Nail Bey Mah. Valfahribey Cad. Emir İş Merkezi, D:No:43/1 Kat:3, 23100 Elazığ 
Telefon: 0506 175 95 44

 

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu