81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Iğdır Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Her insanın vücudun da gördüğümüz süs olan dövme, son zamanların trendi olmuştur. Bu yüzden her insan yaptırmaktadır. Yaptırmak istemeleri çok fazla olsa da bu aşırı istenen yaptırma isteği bazen yerini sildirme isteğine bırakmaktadır. Dövme yaptırma isteğinin, yerini dövme sildirme isteğine bırakması pişmanlık duygusundan kaynaklıdır. Pişmanlık duygusu genellikle kişinin dövmeden sıkılmış olması, ve artık dövmenin onun için anlamsız olması gibi sebeplerden oluşmaktadır. Bu yüzden kişiler dövmesini sildirmek isterler.

Iğdır ili Türkiye’nin Doğu sınırında, yüksek platoların ve dağlık kesimlerin geniş yer kapladığı bir bölgede yer almaktadır. Bununla birlikte Iğdır Ovası, jeolojik yapısı ve iklim özellikleri nedeniyle, meyve ve pamuk dahil olmak üzere her türlü tarıma elverişli topraklara sahiptir. Toplam 4 ilçeye sahiptir.

Iğdır Dövme Sildirme Fiyatları

IĞDIR Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Iğdır ili çok az nüfuslu ve nüfusunun az olması bakımıdan az ilçeye sahip bir il olmaktadır. Bu yüzden büyük illere göre cok daha uygun fiyatlı bir ildir. Ancak her konuda etkili olmamaktadir. Çünkü dövme sildirme fiyatları genellikle kişinin dovmesine göre belirlenmektedir. Iğdır ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Iğdır Dövme Sildirme Merkezleri

Iğdır ili nüfus bakımından Türkiye nüfus sıralamasında son sıralarda bulunmaktadır. Bu yüzden cok gelişmiş bir il olmayabilir. Dövme sildirme merkezleri ise ilçe sayısının az olmasından kaynaklı sadece il merkezinde bulunmaktadır. Iğdır ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Hills Güzellik Merkezi
Adres: Söğütlü Mah. İrfan cad. Yancar İş Merkezi Kat: 3 Daire: 79
Telefon: 0532 130 17 54

Es Estetik Güzellik Merkezi
Adres: Bağlar, Dr. Sadık Ahmet Cd., 76000 Iğdır
Telefon: (0476) 226 36 36

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.