81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Sivas Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Süsü çok sevenlerin vazgeçilmezi olan dövme, Günümüzdeki hemen hemen tüm gençlerinde vazgeçilmezi olmuştur. Bu yüzden herkes dövme yaptırmaktadır. Ancak sadece dövme yaptırmak değil dövme sildirmek de oldukça zordur. Dövme Sildirmek isteyen kişilerin bir çok sebebi olabilmektedir.

Sivas ili Türkiye’nin iç Anadolu bölgesinde yer almaktadır. Iç Anadolu bölgesinin en eski ve önemli kentlerinden biridir. Sivas ili, Mezopotamya ve arasında kervanların geçtiği bölgede olduğu için, Selçuklular döneminde tüccarların ziyaret ettiği bir merkez haline gelmiştir. Türkiye’de Konya’dan sonra en çok Selçuklu eserinin bulunduğu il Sivas’tır. Sivas ilinin 17 ilçesi bulunmaktadır.

Sivas Dövme Sildirme Fiyatları

SİVAS Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Sivas ili tarihi geçmiși sayesinde çok tanınan bir il olmaktadır. Bu nedenle bazı alanlarda pahalı fiyatları olabilmektedir. Fakat bu fiyat artıșı dövme sildirme fiyatlarında etkili olmamaktadır. Çünkü dövme sildirme fiyatları dövme sildirme merkezlerinde keşinleştirilir. Sivas ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Sivas Dövme Sildirme Merkezleri

Sivas ilimiz büyük bir il olmasa da büyük illerin sahip olduğu ilçe sayısına sahip olmaktadır. Ancak fazla ilçe sayısına sahip olması fazla dövme sildirme merkezine sahip olduğu anlamına gelmemektedir. Dövme sildirme merkezleri belirli ilçeler de bulunur. Dövme sildirme merkezleri bulunmayan ilceler de ise güzellik merkezleri işlemi gerçekleştirmektedir. Sivas ilinde ki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Op. Dr. Burak Durmaz
Adres: Örtülüpınar, İnönü Blv. 42 F, 58030 Sivas Merkez/Sivas 
Telefon: 0552 395 69 29

Zen Estetik Güzellik
Adres: Mısmılırmak mah Abdulvahabigazi cad. No42, Halil Rıfat Paşa Cd. No:48, 58040 Merkez/Sivas 
Telefon: 0545 714 79 53

Sivas Nevest Güzellik Salonu
Adres: Örtülüpınar, Evliya Cd No:14, 58030 Merkez/Sivas
Telefon: (0346) 221 31 35

İnci Güzellik Salonu
Adres: Örtülüpınar, demet apt, İnönü Bulvarı, 40-2. Sk., 58040 Sivas 
Telefon: (0346) 221 03 16

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.