Sivas Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Süsü çok sevenlerin vazgeçilmezi olan dövme, Günümüzdeki hemen hemen tüm gençlerinde vazgeçilmezi olmuştur. Bu yüzden herkes dövme yaptırmaktadır. Ancak sadece dövme yaptırmak değil dövme sildirmek de oldukça zordur. Dövme Sildirmek isteyen kişilerin bir çok sebebi olabilmektedir.

Sivas ili Türkiye’nin iç Anadolu bölgesinde yer almaktadır. Iç Anadolu bölgesinin en eski ve önemli kentlerinden biridir. Sivas ili, Mezopotamya ve arasında kervanların geçtiği bölgede olduğu için, Selçuklular döneminde tüccarların ziyaret ettiği bir merkez haline gelmiştir. Türkiye’de Konya’dan sonra en çok Selçuklu eserinin bulunduğu il Sivas’tır. Sivas ilinin 17 ilçesi bulunmaktadır.

Sivas Dövme Sildirme Fiyatları

SİVAS Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2Sivas ili tarihi geçmiși sayesinde çok tanınan bir il olmaktadır. Bu nedenle bazı alanlarda pahalı fiyatları olabilmektedir. Fakat bu fiyat artıșı dövme sildirme fiyatlarında etkili olmamaktadır. Çünkü dövme sildirme fiyatları dövme sildirme merkezlerinde keşinleştirilir. Sivas ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

[table id=1 /]

Sivas Dövme Sildirme Merkezleri

Sivas ilimiz büyük bir il olmasa da büyük illerin sahip olduğu ilçe sayısına sahip olmaktadır. Ancak fazla ilçe sayısına sahip olması fazla dövme sildirme merkezine sahip olduğu anlamına gelmemektedir. Dövme sildirme merkezleri belirli ilçeler de bulunur. Dövme sildirme merkezleri bulunmayan ilceler de ise güzellik merkezleri işlemi gerçekleştirmektedir. Sivas ilinde ki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Op. Dr. Burak Durmaz
Adres: Örtülüpınar, İnönü Blv. 42 F, 58030 Sivas Merkez/Sivas 
Telefon: 0552 395 69 29

Zen Estetik Güzellik
Adres: Mısmılırmak mah Abdulvahabigazi cad. No42, Halil Rıfat Paşa Cd. No:48, 58040 Merkez/Sivas 
Telefon: 0545 714 79 53

Sivas Nevest Güzellik Salonu
Adres: Örtülüpınar, Evliya Cd No:14, 58030 Merkez/Sivas
Telefon: (0346) 221 31 35

İnci Güzellik Salonu
Adres: Örtülüpınar, demet apt, İnönü Bulvarı, 40-2. Sk., 58040 Sivas 
Telefon: (0346) 221 03 16

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu