İstanbul Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Dövme son zamanlar da trend olan kişisel süstür. Özellikle gençlerin tercihi olan bu süs yetişkin kişiler tarafından da tercih edilmektedir. Ancak dövme yaptırmak son zamanlar da arttıkça dövme sildirme talebi de o derece artmaktadır. Fakat dövme sildirme işlemi bir acıyı ikinci kere çekmektir. Bu yüzden sildirmeden önce iyi düşünülmesi gerekmektedir.

İstanbul ili Türkiye’nin Marmara bölgesin de yer almaktadır. Avrupa ve Asya kıtalarının birleștirdiği bir noktada bulunmaktadır. İstanbul ili Türkiye’nin en kalabalık ilidir. Türkiye’nin en fazla nüfusuna sahip olduğu için oldukça büyük bir il olmaktadır. İstanbul ili toplam olarak 39 ilçeye sahiptir. İstanbul ili Türkiye’nin en gelişmiş her yonden zengin olan bir ilidir.

İstanbul Dövme Sildirme Fiyatları

İSTANBUL Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2İstanbul ili diğer illere göre daha buyuk ve daha kalabalık bir il olduğundan bu ilde ki fiyatlar diğer tum illere göre daha pahalı olmaktadır. Dövme sildirme merkezlerin de istenen fiyat da her ilde olduğu gibi dövme sildirme merkezlerine bağlıdır. Ancak her ilin etkiledigi fiyat farkı da bulunmaktadır. İstanbul ilinin pahalı bir il olması dövme sildirme fiyatlarını da etkilemektedir. İstanbul ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

[table id=1 /]

İstanbul Dövme Sildirme Merkezleri

İstanbul ilinin diğer iller göre en fazla ilçeye sahip olması dövme sildirme merkezlerinin de daha fazla olmasını saglamaktadir. Her ilçesin de dövme sildirme merkezi yoktur. Ama hemen hemen bir çok ilcesinde dövme sildirme merkezi bulunur. Dövme sildirme merkezi bulunmayan ilçelerinde de güzellik merkezleri bulunmaktadır. İstanbul ilindeki dövme sildirme Merkezleri şunlardır;

Elite Beauty Beylikdüzü
Adres: Mevlana mahallesi Sultan Ahmet caddesi 3B Delta Plaza A2 Blok Kat 3, D: 5, 34515 Esenyurt/İstanbul 
Telefon: 0542 543 77 30

OTA Güzellik
Adres: Sinanpaşa, Ortabahçe Cd. No: 7 / 1 D:2-3, 34354 Beşiktaş/İstanbul 
Telefon: (0212) 236 47 12

Dreamer Tattoo
Adres: Zeytinlik, İstanbul Cad, Halkçı Sk. No:23 D:2, 44158 Bakırköy/İstanbul 
Telefon: 0507 739 89 56

Epiklinik
Adres: Mahmutbey Cad no.50 Filiz Eczanesi üstü 212 Şirinevler Bahçelievler/İstanbul 
Telefon: (0212) 654 55 01

Dövme Silme – Nişantaşı NO1
Adres: Ihlamur Yolu Sk, Belde Apt No:1, 34365 Şişli 
Telefon: 0533 091 45 93

Lemean Güzellik & Estetik
Adres: Osmanağa mahallesi Söğütlüçeşme caddesi. No 176/1 Kadıköy İstanbul 
Telefon: 0534 716 42 25

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu