Kars Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Dövme günümüzde en çok tercih edilen kişisel süs olmaktadır. Özellikle gençler tarafından daha fazla talep alan bu süs yetişkin kişiler tarafından da çok talep alsada ülkemizde gençlerimizin talebi daha fazla olmaktadır. Dövme yaptırmak çok talep alan bir işlem olsada onun kadar çok istek alan bir başka işlem ise dövme sildirme işlemidir. Dövme sildirme çoğu kişinin hayat kurtarıcısı olmakta. Dövme sildirmek için güvenilir bir yer bulmak isteyen çoğu kişi vardır. Fakat önemli olan gittiğimiz dövme sildirme merkezinde uygulanan yöntem olmaktadır.

Kars ili Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesinin kuzeydoğusunda yer almaktadır. Kars ilinin Doğusunda Ermenistan sınırı bulunmaktadır. Kars ili toplam 8 ilceye sahiptir. Ilçe sayısından da belli olduğu gibi küçük bir ildir.

Kars Dövme Sildirme Fiyatları

KARS Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2Kars ili ufak bir il olduğu icin fiyatları daha uygun olmaktadır. Ancak her ilde olduğu gibi dövme sildirme fiyatları dövme sildirme merkezine ve dövmeye bağlı olmaktadır. Bu yüzden dövme sildirme merkezine gitmeden önce fiyat bilgisi için araştırma yapılması gerekmektedir. Kars ilinin dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

[table id=1 /]

Kars Dövme Sildirme Merkezleri

Kars ilinin 8 ilçesinde de dövme sildirme merkezi yoktur. Fakat  dövme sildirme merkezi bulunmayan illerde de güzellik merkezleri dövme sildirme işlemini gerçekleştirmektedir. Güzellik merkezlerinin dövme sildirme işlemini gerçekleştirmesi insanlar için kolaylık sağlamıștır. Kars ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Kars Sandra Güzellik
0552 629 17 37
Ortakapı mah. Faik Bey Cad. Zeki iş merkezi kat:1 (Gratis üzeri) Kars

Hills Güzellik Merkezi
Adres: Kebapçı Restoran Üstü, Ortakapı Mah. Ordu Cad. No:81 Kat:2 Kafkas Ap, Kars
Telefon: 0532 176 31 67

CANAN ESTETİK
Adres: Merkez, İsmet İnönü Cd. No: 6/1, 36100 Kars
Telefon: (0474) 212 25 02

Lissa Güzellik Estetik Merkezi
Adres: Ortakapı mahallesi.Atatürk cad.No185 Asm iş merkezi no:10, 36100 MERKEZ/Kars 
Telefon: 0552 320 89 16

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu