81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Kars Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme günümüzde en çok tercih edilen kişisel süs olmaktadır. Özellikle gençler tarafından daha fazla talep alan bu süs yetişkin kişiler tarafından da çok talep alsada ülkemizde gençlerimizin talebi daha fazla olmaktadır. Dövme yaptırmak çok talep alan bir işlem olsada onun kadar çok istek alan bir başka işlem ise dövme sildirme işlemidir. Dövme sildirme çoğu kişinin hayat kurtarıcısı olmakta. Dövme sildirmek için güvenilir bir yer bulmak isteyen çoğu kişi vardır. Fakat önemli olan gittiğimiz dövme sildirme merkezinde uygulanan yöntem olmaktadır.

Kars ili Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesinin kuzeydoğusunda yer almaktadır. Kars ilinin Doğusunda Ermenistan sınırı bulunmaktadır. Kars ili toplam 8 ilceye sahiptir. Ilçe sayısından da belli olduğu gibi küçük bir ildir.

Kars Dövme Sildirme Fiyatları

KARS Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Kars ili ufak bir il olduğu icin fiyatları daha uygun olmaktadır. Ancak her ilde olduğu gibi dövme sildirme fiyatları dövme sildirme merkezine ve dövmeye bağlı olmaktadır. Bu yüzden dövme sildirme merkezine gitmeden önce fiyat bilgisi için araştırma yapılması gerekmektedir. Kars ilinin dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Kars Dövme Sildirme Merkezleri

Kars ilinin 8 ilçesinde de dövme sildirme merkezi yoktur. Fakat  dövme sildirme merkezi bulunmayan illerde de güzellik merkezleri dövme sildirme işlemini gerçekleştirmektedir. Güzellik merkezlerinin dövme sildirme işlemini gerçekleştirmesi insanlar için kolaylık sağlamıștır. Kars ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Kars Sandra Güzellik
0552 629 17 37
Ortakapı mah. Faik Bey Cad. Zeki iş merkezi kat:1 (Gratis üzeri) Kars

Hills Güzellik Merkezi
Adres: Kebapçı Restoran Üstü, Ortakapı Mah. Ordu Cad. No:81 Kat:2 Kafkas Ap, Kars
Telefon: 0532 176 31 67

CANAN ESTETİK
Adres: Merkez, İsmet İnönü Cd. No: 6/1, 36100 Kars
Telefon: (0474) 212 25 02

Lissa Güzellik Estetik Merkezi
Adres: Ortakapı mahallesi.Atatürk cad.No185 Asm iş merkezi no:10, 36100 MERKEZ/Kars 
Telefon: 0552 320 89 16

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.