Muğla Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Ülkemizin gençleri tarafından en çok tercih edilen süs olan dövme, günümüzde en trend süs olarak herkesin vücudun da gormemizi saglamistir. Dövme çok onceki tarihlerde farklı amaçlı kullanilsa da zamanimiz da süs olarak dıș görünüme güzellik katmak acli yapılmaktadır. Bu yüzden günümüzde çok yaygınlaşmıştır. Yaygınlaşan dövme yaptırma işlemi değil aynı zaman da dövme sildirme işlemi de olmuştur. Dövme sildirme işlemi ise özellikle dovmelerinden sıkılmış olan kisilerin yada sildirmek zorunda kalan kisilerin hayat kurtarıcısı olmaktadır.

Muğla ili Türkiye’nin Ege bölgesinde yer almaktadır. Türkiye’nin en kalabalık 24. şehri olmaktadır. Ortaca, Dalaman, Köyceğiz, Fethiye, Marmaris, Milas, Datça ve Bodrum gibi tatil yöreleri ile ünlü yerleşim yerleri vardır. Toplam olarak ise 13 ilçeye sahiptir.

Muğla Dövme Sildirme Fiyatları

MUĞLA Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2Muğla ilimiz turizm açısından oldukça gelişmiş bir il olduğu diğer normal illere göre daha pahalıdır. Ve bu tüm fiyatlar da etkili olmaktadır. Dövme sildirme merkezlerinde fiyatlar dövmeye gore belirlense de ilin etkisi de olabilmektedir. Bu yüzden her ilde farklı fiyatlar belirlenir. Muğla ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

[table id=1 /]

Muğla Dövme Sildirme Merkezleri

Muğla ilimizin büyük bir il olması a ragmen az sayida ilçeye sahiptir. Ancak ilçe sayısı az olsa da ilçeleri de tatil yeri olduğu için cok kalabalık olmaktadır. Dövme sildirme merkezleri belirli ilçelerinde bulunsa da bulunmayan ilçelerinde ise güzellik merkezleri işlemi gerçekleştirmektedir. Muğla ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Uz. Dr. Reha Özlü – Dermatolog
Adres: Emirbeyazıt, Avcılar Sk. No:34, 48000 Menteşe/Muğla 
Telefon: (0252) 212 95 95

Dermaris Lazer Epilasyon Merkezi
Adres: Çıldır mah. 103 sok. Alihan ap. no 15/Z-2, 48700 Marmaris/Muğla 
Telefon: 0552 313 13 29

TETADERM Güzellik Merkezi
Adres: İsmet Paşa, Atatürk Blv. No:52-3, 48200 Milas/Muğla 
Telefon: (0252) 513 16 46

Cansu Estetik ve Güzellik
Adres: Taşyaka, Altug Apt. No 33/4 K, Ölüdeniz Cd. No:3, 48300 Fethiye/Muğla 
Telefon: 0507 519 30 72

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu