81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Muğla Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Ülkemizin gençleri tarafından en çok tercih edilen süs olan dövme, günümüzde en trend süs olarak herkesin vücudun da gormemizi saglamistir. Dövme çok onceki tarihlerde farklı amaçlı kullanilsa da zamanimiz da süs olarak dıș görünüme güzellik katmak acli yapılmaktadır. Bu yüzden günümüzde çok yaygınlaşmıştır. Yaygınlaşan dövme yaptırma işlemi değil aynı zaman da dövme sildirme işlemi de olmuştur. Dövme sildirme işlemi ise özellikle dovmelerinden sıkılmış olan kisilerin yada sildirmek zorunda kalan kisilerin hayat kurtarıcısı olmaktadır.

Muğla ili Türkiye’nin Ege bölgesinde yer almaktadır. Türkiye’nin en kalabalık 24. şehri olmaktadır. Ortaca, Dalaman, Köyceğiz, Fethiye, Marmaris, Milas, Datça ve Bodrum gibi tatil yöreleri ile ünlü yerleşim yerleri vardır. Toplam olarak ise 13 ilçeye sahiptir.

Muğla Dövme Sildirme Fiyatları

MUĞLA Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Muğla ilimiz turizm açısından oldukça gelişmiş bir il olduğu diğer normal illere göre daha pahalıdır. Ve bu tüm fiyatlar da etkili olmaktadır. Dövme sildirme merkezlerinde fiyatlar dövmeye gore belirlense de ilin etkisi de olabilmektedir. Bu yüzden her ilde farklı fiyatlar belirlenir. Muğla ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Muğla Dövme Sildirme Merkezleri

Muğla ilimizin büyük bir il olması a ragmen az sayida ilçeye sahiptir. Ancak ilçe sayısı az olsa da ilçeleri de tatil yeri olduğu için cok kalabalık olmaktadır. Dövme sildirme merkezleri belirli ilçelerinde bulunsa da bulunmayan ilçelerinde ise güzellik merkezleri işlemi gerçekleştirmektedir. Muğla ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Uz. Dr. Reha Özlü – Dermatolog
Adres: Emirbeyazıt, Avcılar Sk. No:34, 48000 Menteşe/Muğla 
Telefon: (0252) 212 95 95

Dermaris Lazer Epilasyon Merkezi
Adres: Çıldır mah. 103 sok. Alihan ap. no 15/Z-2, 48700 Marmaris/Muğla 
Telefon: 0552 313 13 29

TETADERM Güzellik Merkezi
Adres: İsmet Paşa, Atatürk Blv. No:52-3, 48200 Milas/Muğla 
Telefon: (0252) 513 16 46

Cansu Estetik ve Güzellik
Adres: Taşyaka, Altug Apt. No 33/4 K, Ölüdeniz Cd. No:3, 48300 Fethiye/Muğla 
Telefon: 0507 519 30 72

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.