81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Muş Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Deri üstüne işlenmiş bir şekilde süs olarak kullanılan dövme, günümüz de çok sevilmektedir. Yaptırma isteği her geçen gün daha da artmaktadır. Ancak sadece yaptırma isteği değil sildirme isteği de artmaktadır. Dövme sildirme işlemi pek kolay bir işlem olmadığından dövme silme yöntemlerinden en güvenilir yöntemi bulmak gerekmektedir. Bu yüzden dövme sildirmek için gittiginiz merkezi önceden iyice araștırmak en dogru secimdir.

Muş ili Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesin de yer almaktadır. Muş ilinin Merkez, Bulanık, Malazgirt, Varto, Hasköy ve Korkut olmak üzere toplam 6 ilçeye sahiptir. Geçimini genellikle tarım ve hayvancılık ile sağlayan halkın büyük bir bölümü köylerde ikamet etmektedir.

Muş Dövme Sildirme Fiyatları

MUŞ Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Muş ilimiz az nüfusa sahip olduğundan fiyatları da uygun olmaktadır. Fakat dövme sildirme fiyatlarında ilin faydası olmamaktadir. Çünkü her ilde olduğu dövme sildirme fiyatları kişinin dovmesine göre belirlenmektedir. Aynı zaman da dövme sildirme yöntemine de bağlı olabilmektedir. Muş ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Muş Dövme Sildirme Merkezleri

Muş ilimizin az ilçesi olması dolayısıyla sadece Merkez ilçesinde dövme sildirme merkezleri vardır. Ancak diğer ilçelerde ki insanlara kolaylik saglamak amaçlı güzellik merkezlerinde hizmet verilmektedir. Muş ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Mia Güzellik Salonu
Adres: Kültür, Atatürk Blv. No:68, 49120 Muş
Telefon: (0436) 249 49 60

DORA ESTETİK
Adres: Valilik karşısı Simit Sarayı yanı 174. Sk no :6 kat :3 Muş 
Telefon: 0542 411 00 49

Özel Ladys Kliniği 
Adres:İstasyon Cad. Bahcelievler Durağı / MUŞ
Telefon: 0554 960 66 55

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.