81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Nevșehir Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme, sanatın vücutta beden bulmuş halidir. Günümüz de çok modern hale gelmiş. Ve insanların dikkatini üzerine çekmektedir. İnsanların dikkatini çektiği için insanlar heves ederek dövme yaptırırlar. Ancak bu hevesleri bazen çok kısa sürebilir ve bu yüzden dövmelerinden sıkılmış oldukları için silmek isterler. Dövme sildirme işlemi ise dövmesini sildirmek isteyenlere hayat kurtarıcı olmuştur.

Nevșehir ili Türkiye’nin İç Anadolu bölgesinde yer almaktadır. Nevşehir, Muşkara adlı bir köy iken, şehir halini almaya başlamasından sonra, 18 yüzyılda Osmanlıca “yeni kent” anlamındaki bugünkü adını almıştır. Nevşehir ilinin Antik İsmi Nissa’dır. Lale Devri’nin ünlü sadrazamı Damat İbrahim Paşa burada doğmuş ve döneminde şehri imar edip hanlar, camiler, hamamlar ve sayısız eserlerle şehri kalkındırmıştır. Nevşehir ilinin toplam 8 ilçesi bulunmaktadır.

Nevșehir Dövme Sildirme Fiyatları

NEVŞEHİR Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Nevșehir ilimiz küçük bir il olsada tarihi bakımdan zengin bir ildir. Bu yüzden küçük il olmasına ragmen pahalı bir il olmaktadır. Nevşehir ilimizde de dövme sildirme fiyatıni kesin bir sehilde ancak dövme sildirme merkezinde ögrenebilmekteyiz. Ancak her ilin tahmini bir fiyat listesi bulunmaktadır. Nevşehir ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Nevșehir Dövme Sildirme Merkezleri

Nevșehir ilimizin ilçe sayısı azdır. Fakat cok ziyaret alan bir il olduğu için diğer ilçelerinde de güzellik merkezleri hiz et vermektedir. Sadece merkez ilcesinde ve daha bir kaç ilcesinde dövme sildirme merkezleri bulunmaktadır. Nevşehir ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Işıltı Estetik ve güzellik Merkezi
Adres: Atatürk Bulvarı Karasoku Mahallesi, Ofis Göreme No:16 Kat:7, 50100 Nevşehir Merkez/Nevşehir 
Telefon: 0553 355 34 03 

Mirabella Güzellik Salonu
Adres: Yeni Mahalle Milli İrade Caddesi Sahil İş Hanı No:18 Kat:6 Daire :74 Nevşehir
Telefon: 0552 259 50 90

NERGİZ GÜZELLİK SALONU
Adres: 2000 Evler, 2000 evler mahallesi 35. sokak, 2000 evler mahallesi, 50100 Nevşehir 
Telefon: 0545 421 83 93

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.