81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Niğde Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme tarihine bakıldığında aslında eski bir iletişim yolu olduğu görülüyor. Kimilerine göre tehlikeli bir çetenin, kimilerine göre isyanın göstergesi, kimilerine göre de aşkın, sevginin yada aşırılığın işareti.

Günümüz de ise süs olarak kullanılmakta. Dövmeyi yaptırmak pek kolay olmasa da çok yaptırılmaktadır. Dövme yaptırmak kadar dövme sildirmek isteyenler de çok fazladır. Dövme sildirmek isteyenlerin fazla olduğu gibi silmek istemelerinin nedeni de pek fazladır.

Niğde ili Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nin güneydoğusunda bölgesinde yer almaktadır. Niğde ilinin 6 ilçesi bulunmaktadır. Niğde ilinin en meşhur tarihi yeri Kapadokya’dır.

Niğde Dövme Sildirme Fiyatları

NİĞDE Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Niğde ili Türkiye’nin küçük illerinden biridir. Ve diğer küçük illerde olduğu gibi Niğde ilinde de fiyatlar uygundur. Fakat dövme sildirme fiyatları dövme sildirme merkezlerinde kesinleşir. Bu yüzden kesin bir fiyat söylemek doğru olmadığından tahmini fiyat söylenmektedir. Niğde ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Niğde Dövme Sildirme Merkezleri

Niğde ili her küçük ilin sahip olduğu ilçe sayısına yakın ilçeye sahiptir. Niğde ili de tarihi mekanları ile tanındığı için bazı ilçelerinde de dövme sildirme merkezi bulunabilmektedir. Diğer ilçeler de ise her ilde olduğu gibi güzellik merkezleri işlemi gerçekleştirmektedir. Niğde ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Este Güzellik Merkezi
Adres: Selçuk mah. E. onbaşı cad. Apt. 17/B, 51100 merkez/Niğde 
Telefon: 0536 990 07 48

Aris İstanbul Güzellik Ve Estetik Merkezi 
Adres: Aşağı Kayabaşı, 51200 Niğde Merkez/Niğde 
Telefon: (0388) 502 06 06

Lilium & White Güzellik Merkezi
Adres: Ahipaşa Mahallesi Ülkü Caddesi, Matbaa Sk. No:1 Kat:1, 51100 Merkez/Niğde 
Telefon: 0552 604 51 51

Niğde Bellis Güzellik Merkezi
Adres: Osmanlı Bayramefendi Kuru Kahvecisi, Bor Caddesi, Üzeri, 51100 Merkez/Niğde 
Telefon: 0553 685 56 50 

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.