Niğde Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Dövme tarihine bakıldığında aslında eski bir iletişim yolu olduğu görülüyor. Kimilerine göre tehlikeli bir çetenin, kimilerine göre isyanın göstergesi, kimilerine göre de aşkın, sevginin yada aşırılığın işareti.

Günümüz de ise süs olarak kullanılmakta. Dövmeyi yaptırmak pek kolay olmasa da çok yaptırılmaktadır. Dövme yaptırmak kadar dövme sildirmek isteyenler de çok fazladır. Dövme sildirmek isteyenlerin fazla olduğu gibi silmek istemelerinin nedeni de pek fazladır.

Niğde ili Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nin güneydoğusunda bölgesinde yer almaktadır. Niğde ilinin 6 ilçesi bulunmaktadır. Niğde ilinin en meşhur tarihi yeri Kapadokya’dır.

Niğde Dövme Sildirme Fiyatları

NİĞDE Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2Niğde ili Türkiye’nin küçük illerinden biridir. Ve diğer küçük illerde olduğu gibi Niğde ilinde de fiyatlar uygundur. Fakat dövme sildirme fiyatları dövme sildirme merkezlerinde kesinleşir. Bu yüzden kesin bir fiyat söylemek doğru olmadığından tahmini fiyat söylenmektedir. Niğde ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

[table id=1 /]

Niğde Dövme Sildirme Merkezleri

Niğde ili her küçük ilin sahip olduğu ilçe sayısına yakın ilçeye sahiptir. Niğde ili de tarihi mekanları ile tanındığı için bazı ilçelerinde de dövme sildirme merkezi bulunabilmektedir. Diğer ilçeler de ise her ilde olduğu gibi güzellik merkezleri işlemi gerçekleştirmektedir. Niğde ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Este Güzellik Merkezi
Adres: Selçuk mah. E. onbaşı cad. Apt. 17/B, 51100 merkez/Niğde 
Telefon: 0536 990 07 48

Aris İstanbul Güzellik Ve Estetik Merkezi 
Adres: Aşağı Kayabaşı, 51200 Niğde Merkez/Niğde 
Telefon: (0388) 502 06 06

Lilium & White Güzellik Merkezi
Adres: Ahipaşa Mahallesi Ülkü Caddesi, Matbaa Sk. No:1 Kat:1, 51100 Merkez/Niğde 
Telefon: 0552 604 51 51

Niğde Bellis Güzellik Merkezi
Adres: Osmanlı Bayramefendi Kuru Kahvecisi, Bor Caddesi, Üzeri, 51100 Merkez/Niğde 
Telefon: 0553 685 56 50 

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu