81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Zonguldak Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Kişisel süs olarak bilinen ve yaygınca kullanılan dövme, Günümüzde oldukça modern olmuştur. Bu sebeple tüm gençlerimizin dikkatini çekmiştir. Çoğu kişide dövme görmek oldukça normal bir şey haline gelmiştir. Dövme yaptırmalarının bir çok sebebi olduğu gibi dövme sildirmenin de birçok nedenleri bulunmaktadır. Bazen özel anlamla yaptırılmıș bazen ise sadece süs olarak yaptırılmıș olabilir.

Zonguldak ili Türkiye’nin Karadeniz Bölgesinin kıyısında yer almaktadır. Zonguldak ili özellikle limanıyla Türkiye’nin Karadeniz ülkeleriyle arasındaki deniz ticaretinde önemli bir yere sahiptir. Ayrıca Türkiye’nin en zengin taşkömürü madenlerini barındırır. Toplam 8 ilçesi bulunmaktadır.

Zonguldak Dövme Sildirme Fiyatları

ZONGULDAK Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Zonguldak ili Büyükşehirler arasında yer almasada yer altı kaynakları bakımıdan oldukça zengin bir ildir. Bu yüzden pahalı olması normal karșılanmaktadır. Ancak her faktörde pahalı olduğu söylenemez. Çünkü o faktörlerden biri olan dövme sildirme fiyatları ile göre değil dövme sildirme merkezine göre belirlenmektedir. Ancak her ilde tahmini bir fiyat listesi bulunmaktadır. Zonguldak ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Zonguldak Dövme Sildirme Merkezleri

Zonguldak ilimiz çok küçük bir değildir. Fakat ilçe sayısı azdır bu nedenle küçük bir il sanılabilir. Tüm ilçelerinde dövme sildirmek mümkün olmayabilir. Çünkü sadece merkez de dövme sildirme merkezi onun dışında ise belirli iki üç ilcesinde güzellik merkezleri vardır. Zonguldak ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Prof. Dr. Eksal Kargı, Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezi
Adres: Meşrutiyet, Şükrü Usman Sk. No:1/2, 67030 Zonguldak
Telefon: 0530 345 30 30

Güzellik Merkezi – Ciğdem Uğurlu
Adres: Mithatpaşa, Zübeyde Hanım Sk. No:18, 67040 Zonguldak 
Telefon: (0372) 253 30 60 

LivaVip
Adres: Meşrutiyet, Bülent Ecevit Cd. No:51, 67030 Zonguldak
Telefon: 0534 767 08 02

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.